"Wiadomości" TVP w nowej odsłonie. Do studia "wleciał" nawet …

Składy na mecz AS Roma - Juventus Turyn. Allegri odkrył karty

Nowa czołówka i uatrakcyjnienie formy przedstawiania informacji zaprezentowały w niedzielę 12 maja „Wiadomości” TVP. Jedną z nowatorskich ciekawostek ma być wykorzystywanie wirtualnej rzeczywistości – właśnie w ten sposób w niedzielę zaprezentowano „latającego po studiu” Black Hawka polskiej Policji – maszyny wyprodukowanej w PZL Mielec. 

Latający po studiu „Wiadomości” TVP Black Hawk poprzedził emisję materiału dotyczącego maszyn lotniczych w polskich służbach w wydaniu 12 maja. To ciekawostka, którą TVP zapowiadało od jakiegoś czasu, choć tak zmieniona forma prezentowania wiadomości dla wielu widzów mogła być sporym zaskoczeniem. 

– Wzmocnienie sił amerykańskich w Polsce coraz bliżej – takie informacje napływają z Waszyngtonu po spotkaniu przedstawicieli ministerstwa obrony narodowej i Pentagonu – rozpoczął wprowadzenie do materiału prowadzący niedzielne wydanie „Wiadomości” Michał Adamczyk.

– O sile sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi świadczy również to, że za oceanem kupujemy kluczowe uzbrojenie – m.in. śmigłowce Black Hawk – przed laty stworzone specjalnie dla amerykańskiej armii. Maszyna ta napędzana jest przez dwa potężne silniki, co pozwala jej rozpędzić się do ponad 350 km/h – komentował Adamczyk i w tym momencie widzowie mogli zobaczyć „wlatujący” do studia śmigłowiec.

– Niedawno dołączyliśmy do elitarnego grona 32 państw, które użytkują te amerykańskie śmigłowce. Na razie trzy Black Hawki pełnią służbę w polskiej Policji i właśnie jeden z nich widzą państwo teraz w naszym studiu. Niebawem znajdą się także na wyposażeniu wojsk specjalnych – dodał prowadzący Michał Adamczyk.

Niedzielne wydanie „Wiadomości” TVP można zobaczyć TUTAJ.
Materiał dotyczący maszyn powietrznych rozpoczyna się w 13 minucie.


Czytaj więcej…

Kuriozalne materiały „WiadomościTVP o pedofilii i „atakach na …

W niedzielnym wydaniu „WiadomościTVP także pojawił się materiał Macieja Sawickiego o rzekomym ataku polityków opozycji na Kościół. Dziennikarz wspomniał o filmie Tomasza Sekielskiego jednak tylko jednym zdaniem – widzowie dowiedzieli się, …

Źródło: Wprost.pl

"Wiadomości" TVP w nowej odsłonie. Do studia "wleciał" nawet …

powiedziała Danuta Holecka, kierownik redakcji „Wiadomości” i prowadząca program. „Wiadomości” pokazały najnowocześniejsze studio w Polsce z użyciem technik 3D i wizualizacji, przygotowanych przez światowej sławy grafików z Platige Image.

Źródło: wPolityce.pl

Black Hawk w „Wiadomościach”. Takich efektów jeszcze nie było

WiadomościTVP pokazały nowe studio, przygotowane przez światowej sławy grafików i kompozytorów. Ich dziełem są najnowocześniejsze efekty w tej dziedzinie. W materiale poświęconym sojuszowi polsko-amerykańskiemu widzowie mogli na przykład …

Źródło: TVP Info

Wirtualny Black Hawk z Mielca w studiu "Wiadomości" TVP [WIDEO]

Nowa czołówka i uatrakcyjnienie formy przedstawiania informacji zaprezentowały w niedzielę 12 maja „WiadomościTVP. Jedną z nowatorskich ciekawostek ma być wykorzystywanie wirtualnej rzeczywistości – właśnie w ten sposób w niedzielę …

Źródło: Portal hej.mielec.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *