Weronika Rosati dalej walczy ze swoim byłym mężem. W sądzie …

Weronika Rosati dalej walczy ze swoim byłym mężem. W sądzie ...

W marcu Weronika Rosati udzieliła bardzo osobistego wywiadu, który pojawił się w „Wysokich Obcasach”. Opowiedziała w nim o przykrych doświadczeniach, jakie spotkały ją, gdy była w związku z Robertem Śmigielskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Mężczyzna miał nie tylko znęcać się nad nią psychicznie, fizycznie i ekonomicznie, lecz także ma nie płacić alimentów na ich córkę Elizabeth.

Oprócz tego aktorka w Los Angeles złożyła wniosek o wydanie zakazu zbliżania się Śmigielskiego do niej i ich córki. Teraz byli partnerzy spotkali się w sądzie, gdzie doszło do pomiędzy nimi do awantury. Z nagrania, jakie udostępnił portal Fakt24.pl, dowiadujemy się, że lekarz oskarżył ją o to, że popełniła przestępstwo zabierając Elizabeth do Stanów. Dodał, że powinna pytać się go zgodę, gdy tylko będzie chciała gdzieś zabrać ich córkę.

Zabranie dziecka bez mojej zgody to jest prawie porwanie rodzicielskie. Proszę pokazać, kiedy pytałaś o zgodę na zabranie za granicę dziecka. To nie jest twoja własność. Ty musisz pytać się o zgodę na wyjazd – mówił do byłej partnerki.

A kiedy zabroniłeś? A w ogóle chciałam ci powiedzieć, że masz się trzymać 91 metrów ode mnie – odpowiedziała.

Śmigielski zwrócił jej uwagę, że „w Polsce nie obowiązuje to prawo”, z czym nie zgodziła się Rosati i wytłumaczyła mu, że działa na całym świecie. Przypomnijmy, że w kwietniu do mediów dotarły informacje, że amerykański sąd orzekł środek karny wobec Roberta Śmigielskiego i otrzymał zakaz zbliżania się do aktorki.

Nie jesteś Amerykanką. Choć chciałabyś nią być. Chcę zobaczyć dziecko. Kiedy będę mógł zobaczyć córkę? – mówił do niej dalej.

Złożyłeś ten wniosek nie po to, żeby się zobaczyć z córką, tylko po to, żeby się wybielić w prasie. Robisz przedstawienie przed prasą… Tak właśnie moje życie wyglądało – zwróciła się Rosati do Śmigielskiego.

Sądząc po tym, co zobaczyliśmy na nagraniu, rozprawa w sądzie nie będzie dla nich przyjemnym doświadczeniem. Wiele więc wskazuje na to, że nieszybko dojdzie pomiędzy nimi do porozumienia.

AW


Czytaj więcej…

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkali się w sądzie. Doszło do …

W marcu Weronika Rosati udzieliła bardzo osobistego wywiadu, który pojawił się w "Wysokich Obcasach". Opowiedziała w nim o przykrych doświadczeniach, jakie spotkały ją, gdy była w związku z Robertem Śmigielskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Mężczyzna …

Źródło: Plotek.pl

Historia związku Rosati i Śmigielskiego. A mogło być tak pięknie…

O tym, jak dzisiaj wyglądają relacje pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim, rozpisują się niemal wszystkie plotkarskie media. Była para walczy w sądzie o ustanowienie opieki rodzicielskiej nad ich półtoraroczną córeczką Elizabeth. Na dodatek …

Źródło: fakt.pl

Weronika Rosati i Robert Śmigielski pokłócili się w sądzie. "Masz się …

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkali się w sądzie na rozprawie. Niestety, nie było to miłe spotkanie. Byli partnerzy wdali się w sprzeczkę, wszystko działo się na oczach dziennikarzy. Rosati wydawała się bardzo zdenerwowana. Dowiedz się, o co …

Źródło: Gala.pl

Weronika Rosati dalej walczy ze swoim byłym mężem. W sądzie …

Wojna miedzy Weroniką Rosati a ojcem jej córki, Robertem Śmigielskim nabiera na sile! Aktorka po publicznym praniu brudów i zażądaniu przez aktorkę alimentów w wysokości 20 tysięcy miesięcznie, uciekła z córką do ameryki. Teraz by bardziej uprzykrzyć …

Źródło: Najwyższy Czas!

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kłócą się w sądzie! "Robisz cyrk …

Wojna, jaką Weronika Rosati wytoczyła byłemu partnerowi, udzielając wywiadu Wysokim Obcasom, nie ma końca. Mamy wręcz wrażenie, że sprawa zaostrza się. Weronika Rosati złożyła w sądzie w Los Angeles wniosek o nałożenie na byłego partnera …

Źródło: Radio Eska

Awantura w sądzie! Nagrali, jak Weronika Rosati i Śmigielski kłócą …

odpowiedziała Weronika. "A w ogóle chciałam ci powiedzieć, że masz się trzymać 91 metrów ode mnie" – dodała wyraźnie podenerwowana. "W Polsce nie obowiązuje to prawo" – stwierdził lekarz. "Nieprawda, obowiązuje wszędzie na świecie" – zripostowała.

Źródło: pomponik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *