Warszawa: "Człowiek Pająk" wspiął się na hotel Mariott [WIDEO] Na …

Mistrzostwa świata U-20 w Polsce. 23-05-15.06.2019 ...

Świętochłowiczanin wspiął się na Hotel Mariott w Warszawie

  • Dodano: 2019-06-04 09:30

Marcin Banot nie pierwszy raz zadziwił wszystkich zimną krwią i brakiem lęku. 31-latek po raz kolejny udowodnił, że niemożliwe jest możliwe. Mieszkaniec Świętochłowic wspiął się bez zabezpieczenia na Hotel Mariott w Warszawie. Sprawa ta jednak znajdzie finał w sądzie.

W niedzielę wieczorem Marcin Banot wszedł bez zabezpieczeń 170 metrów po elewacji Hotelu Mariott w Warszawie. Śmiałka zauważyli przechodnie, którzy poinformowali służby. Na miejscu szybko pojawiły się straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Mieszkaniec Świętochłowic podczas eskapady na górę wieżowca był sam. Wspięcie się na 170-metrowy budynek zajęło Marcinowi 38 minut! Po wejściu na szczyt ekstremalnego wspinacza wylegitymowano, otrzymał także wezwanie na komendę. Sam się na niej stawił. Usłyszał zarzut dotyczący wykroczeń przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu. Sprawa teraz trafi do sądu.

Świętochłowiczanin od dawna zajmuje się wspinaniem na budynki bez asekuracji. Wcześniej Marcin Banot zaliczył m.in. wieżowiec KTW w Katowicach, zabytkowy Wielki Piec Huty Pokój w Rudzie Śląskiej, mosty w Londynie i najwyższy nieczynny maszt w Niemczech (ponad 350 m). Marcin nagrania ze swoich ekstremalnych działań wrzuca do sieci. Prowadzi swój kanał na YouTube.

Zobaczcie film z jednej ze wspinaczek Marcina Banota.

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.


Czytaj więcej…

Świętochłowiczanin wspiął się na Hotel Mariott w Warszawie

Marcin Banot nie pierwszy raz zadziwił wszystkich zimną krwią i brakiem lęku. 31-latek po raz kolejny udowodnił, że niemożliwe jest możliwe. Mieszkaniec Świętochłowic wspiął się bez zabezpieczenia na Hotel Mariott w Warszawie. Sprawa ta jednak …

Źródło: Swiony.pl (komunikaty prasowe)

Warszawa: "Człowiek Pająk" wspiął się na hotel Mariott [WIDEO] Na …

… "sportowy wyczyn" odpowiedzialny może być youtuber publikujący w sieci pod pseudonimem "BNT". Mężczyzna znany jest ze wspinaczki bez zabezpieczenia na iglicę Hali Stulecia we Wrocławiu. Informacje o tym, że śmiałkiem miałby być Marcin Banot są …

Źródło: Polska Times

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *