Wapienna skała będąca elementem krajobrazu Doliny Prądnika to …

Wapienna skała będąca elementem krajobrazu Doliny Prądnika to ...

Wapienna skała będąca elementem krajobrazu Doliny Prądnika to… Odpowiedź na pytanie z programu Milionerzy


Milionerzy

Autor: Screen z: https://milionerzy.tvn.pl


Milionerzy, to emocjonujący teleturniej, który Polacy kochają niezmiennie od lat. Każdy z uczestników ma szansę zdobyć wielką wygraną, a proste zasady umożliwiają wspólną zabawę wszystkim widzom. W odcinku emitowanym premierowo 21 maja padło pytanie o słynną wapienną skałę z Doliny Prądnika. Jaką nosi ona nazwę? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Słynna wapienna skała, będąca charakterystycznym elementem krajobrazu Dolny Prądnika to: A) Łuk Artemidy B) Włócznia Ateny C)  Maczuga Herkulesa D) Trójząb Posejdona z odpowiedzią na to pytanie zmierzyć musiał się uczestnik 276 odcinka programu Milionerzy, który po raz pierwszy wyemitowany został 21 maja 2019. Pytanie nie należy do łatwych. Odpowiedź na nie, jak zawsze warta jest jednak duże pieniądze! Który z wariantów jest tym poprawnym? 

Zobacz też: Polsat SuperHit Festiwal 2019 – kto wystąpi w Sopocie 24-26.05?

Wapienna skała z Dolny Prądnika – odpowiedź na pytanie

Słynna wapienna skała, będąca charakterystycznym elementem krajobrazu Dolny Prądnika to? Takie padło pytanie w programie Milionerzy. Do wyboru jak zawsze były 4 warianty odpowiedzi: A) Łuk Artemidy B) Włócznia Ateny C) Maczuga Herkulesa D) Trójząb Posejdona. Jaka jest poprawna odpowiedź na to pytanie? Dolina Prądnika znajduje się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Wśród skał, które stanowią atrakcje turystyczne, znajduje się między innymi Maczuga Herkulesa. To odpowiedź C jest zatem prawidłowa.


Czytaj więcej…

Wapienna skała będąca elementem krajobrazu Doliny Prądnika to …

Jaka jest poprawna odpowiedź na to pytanie? Dolina Prądnika znajduje się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Wśród skał, które stanowią atrakcje turystyczne, znajduje się między innymi Maczuga Herkulesa. To odpowiedź C jest zatem prawidłowa …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *