W takich warunkach rodziła Meghan Markle. W menu homar i ostrygi

Liga Europy: Angielski finał na horyzoncie

Meghan Markle 6 maja 2019 roku urodziła kolejne royal baby. Syn księżnej Sussex i księcia Harry’ego to chłopiec, który zajął siódmą pozycję w kolejce do brytyjskiego tronu. Syn książęcej pary jest zdrowy i waży około 3,2 kilograma. Szczęśliwi rodzice nie zamierzali ukrywać swojego szczęścia i nie tylko pokazali swoją pociechę na żywo, ale także zdradzili, jakie imię postanowili nadać synowi.

Podczas ciąży i tuż przed porodem w brytyjskich mediach pojawiały się doniesienia o kolejnych decyzjach przyszłych rodziców, które stoją w sprzeczności z ogólnie przyjętym na dworze protokołem. Książęca para nieraz już pokazała, że za nic ma narzucane przez konwenanse rozwiązania.

Zamiast rodzić w szpitalu St. Mary’s, w którym przyszło na świat między innymi dziecko Kate i Williama, Meghan zapowiedziała, że zamierza rodzić w domu. Choć ostatecznie tak się nie stało. Jak donosi „Daily Mail”, syn księcia Harry’ego przyszedł na świat w klinice Portland Hospital w Londynie.

Klinika, o której wspomina „Daily Mail”, gościła już wiele znanych nazwisk. W jej murach na świat przyszły dzieci między innymi Victorii Beckham, która według nieoficjalnych informacji ma zostać matką chrzestną nowego royal baby. Placówka zapewnia przyszłym mamom i ich rodzinom nie tylko najwyższej jakości opiekę medyczną, ale również luksusy, których ze świecą szukać w innych szpitalach.

„Rodzice mogą oczekiwać posiłku, aby uczcić udany poród dzieci. W menu znajduje się homar, ostrygi, foie gras i szampan. Wszystkie dania serwowane są na srebrnej zastawie” – czytamy w „Daily Mail”.

Trzeba przyznać, że również koszt pobytu w Portland Hospital nie należy do najniższych. Za dobę zapłacić trzeba co najmniej 15 tysięcy funtów, czyli około 75 tysięcy złotych. Brytyjską rodzinę królewską z pewnością na to stać.

ZagłosujCzy uważasz, że 15 tysięcy funtów to wygórowana kwota za tak luksusowe warunki?

RadioZET.pl/MF


Czytaj więcej…

W takich warunkach rodziła Meghan Markle. W menu homar i ostrygi

W jej murach na świat przyszły dzieci między innymi Victorii Beckham, która według nieoficjalnych informacji ma zostać matką chrzestną nowego royal baby. Placówka zapewnia przyszłym mamom i ich rodzinom nie tylko najwyższej jakości opiekę medyczną, …

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *