W tak mocnym makijażu nie pokazała się chyba nigdy. Znana jako …

W tak mocnym makijażu nie pokazała się chyba nigdy. Znana jako ...

Makijaż potrafi zmienić człowieka nie do poznania. Tak było w przypadku aktorki, która gra uwielbianą bohaterkę serialu M jak Miłość. Takiej Barbary Mostowiak jeszcze nie widzieliśmy. Nikt nie spodziewał się, że zdecyduje się na tak mocny make up.

Makijaż potrafi całkowicie odmienić człowieka. Teresa Lipowska, która w serialu „M jak Miłość” wciela się w rolę uwielbianej Barbary Mostowiak, była znana z dużej powściągliwości w kwestii makijażu. Aktorka jest bardzo elegancką kobietą, więc mocny make up nigdy nie był jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda TVP postanowiła jednak zaszaleć.

Teresa Lipowska wystąpiła w nowym programie „To był rok!”. Z tej okazji producenci zafundowali jej niecodzienną stylizację. Aktorka zgodziła się na ich wizję i zaprezentowała się w nieznanej dotąd odsłonie. Mocny makijaż sprawił, że w niczym nie przypominała statecznej seniorki rodu i troskliwej babci, do której cała rodzina przyjeżdża na obiad.

Nikt nie spodziewał się, że Teresa Lipowska może pojawić się w tak drapieżnym makijażu. W nowym programie rozrywkowym można było zobaczyć zupełnie inne oblicze aktorki. Serialowa Barbara Mostowiak pokazała się w różowej szmince i natapirowanej fryzurze. Nie zabrakło również sztucznych rzęs. 

Dzięki tej spektakularnej metamorfozie ulubiona bohaterka „M jak Miłość” przeniosła się w czasie. Widzowie byli zachwyceni tą stylizacją. Nie da się nie zauważyć, że aktorka – mimo dojrzałego wieku – wciąż tryska energią, którą może jej pozazdrościć wiele młodszych osób. Wciąż cieszy się również wyjątkową urodą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka została porównana do aktorki Brigitte Bardot. Mocny makijaż sprawił, ze przeniosła się do lat 60., kiedy wszyscy słuchali Beatlesów. Seniorka rodziny Mostowiaków była zachwycona tym wizerunkowym eksperymentem. Widzowie TVP1 mogli zobaczyć ją w towarzystwie prowadzącego Antka Królikowskiego, który również zaskoczył stylizacją w stylu retro. 

Program rozrywkowy „To był rok!” dostarcza wielu emocji. Niemal w każdym odcinku można zobaczyć popularne gwiazdy w oryginalnych stylizacjach. 

Tak wyglądała Teresa Lipowska w swojej najnowszej stylizacji na planie TVP1:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka – wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. „To nie żarty! Machina ruszyła”
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Super Express

 

 

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Teresa Lipowska w ostrym makijażu! Prawie jak Brigitte Bardot …

Teresa Lipowska (81 l.) od lat znana jest z roli Barbary Mostowiak w "M jak Miłość". Gra tam stateczną seniorkę rodu, która z dystansem odnosi się do wszelkich szaleństw. Prywatnie Lipowska okazuje się kobietą z pazurem. Ostatnio pokazała się w …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

W tak mocnym makijażu nie pokazała się chyba nigdy. Znana jako …

Teresa Lipowska, która w serialu "M jak Miłość" wciela się w rolę uwielbianej Barbary Mostowiak, była znana z dużej powściągliwości w kwestii makijażu. Aktorka jest bardzo elegancką kobietą, więc mocny make up nigdy nie był jej znakiem rozpoznawczym.

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *