W ekranizacji "Ogniem i Mieczem" Marek Kondrat zagrał polskiego …

W ekranizacji "Ogniem i Mieczem" Marek Kondrat zagrał polskiego ...

"W ekranizacji “Ogniem i mieczem” Marek Kondrat zagrał polskiego króla. Którego?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W teleturnieju „Milionerzy” padło pytanie: „W ekranizacji “Ogniem i mieczem” Marek Kondrat zagrał polskiego króla. Którego?”. Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź.GłosujGłosuj


Podziel się

Opinie"W ekranizacji “Ogniem i mieczem” Marek Kondrat zagrał polskiego króla. Którego?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy" (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)

W teleturnieju „Milionerzy” padło następujące pytanie: „W ekranizacji “Ogniem i mieczem” Marek Kondrat zagrał polskiego króla. Którego?
A Stefana Batorego,
B Zygmunta III Wazę,
C Jana II Kazimierza Wazę,
D Jana III Sobieskiego.

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 10000 zł.

W odcinku specjalnym, w którym zagrali aktorzy Marieta Żukowska i Rafał Rutkowski. Skorzystali z koła ratunkowego „pytanie do publiczności”. Widownia w studiu wskazała na w większości na odpowiedź C. Zaznaczyli i okazała się ona prawidłowa.

Film „Ogniem i mieczem” to ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza o tym samym tytule. Akcja toczy się w latach 1648-1651 – wtedy trwało powstanie Chmielnickiego na Ukrainie. W tym czasie królem Polski był właśnie Jan II Kazimierz Waza (panował w latach 1648-1668).

Polub WP Teleshow


Czytaj więcej…

"W ekranizacji “Ogniem i mieczem” Marek Kondrat zagrał polskiego …

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "W ekranizacji “Ogniem i mieczem” Marek Kondrat zagrał polskiego króla. Którego?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź. 1. Głosuj. Podziel się. 2. "W ekranizacji “Ogniem i mieczem” Marek Kondrat zagrał …

Źródło: Wirtualna Polska

W ekranizacji "Ogniem i Mieczem" Marek Kondrat zagrał polskiego …

W ekranizacji Ogniem i Mieczem Marek Kondrat zagrał polskiego króla. Którego? – takie pytanie padło w dzisiejszym odcinku programu Milionerzy. Dzisiaj kolejny odcinek programu Milionerzy. Szymon Starnawski /Polska Press …

Źródło: Gazeta Pomorska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *