UFO nad Mazowszem? Tysiące świadków zgłasza dziwne obiekty …

UFO nad Mazowszem? Tysiące świadków zgłasza dziwne obiekty ...

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W internecie pojawiło się już kilka filmów z wcześniejszych obserwacji.

Do badaczy UFO zgłosiło się już ponad 80 świadków. Ich relacje są spisywane, a na mapę nanoszone są kolejne miejsca obserwacji. Świadkowie przekonują, że światła na pewno nie są wojskowymi flarami z samolotów. 

ZagłosujWierzysz w UFO?

Badacze Niezidentyfikowanych Obiektów Latających chcą wszystkie relacje świadków wysłać do służb odpowiedzialnych za przestrzeń powietrzną kraju, razem z zawiadomieniem o niepokojących zjawiskach.

– Zjawisko ma charakter masowy i powtarzalny. Musimy zapytać władz o to, co się dzieje – mówi znany badacz UFO Janusz Zagórski.

Światła pojawiają się w całkowitej ciszy, brakuje im dymów, które wydzielają palące się race. Poruszają się w poziomie i nie opadają do ziemi. 

RadioZET.pl/MariuszGierszewski/BM


Czytaj więcej…

Niebywałe zjawisko na Mazowszu. UFO w Polsce? „Musimy zapytać …

Tropiciele UFO są pewni, że tym razem tajemnicze obiekty pojawiły się na Mazowszu, w sieci pojawiło się już kilka nagrań z domniemanego zajścia. Chodzi o okolice Nasielska, Płońska i Ciechanowa, gdzie teraz ściągają kolejni amatorzy UFO. Według osób …

Źródło: Najwyższy Czas!

UFO nad Polską? Mieszkańcy północnego Mazowsza obserwują …

Według tropicieli UFO mają to być najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują na niebie pomarańczowe światła. W ten weekend grupa amatorów badaczy …

Źródło: Radio ZET

UFO nad Mazowszem? Tysiące świadków zgłasza dziwne obiekty …

Tysiące świadków zgłasza dziwne obiekty nad Nasielskiem [WIDEO]. 17 marca 2019 | Aktualności | Brak komentarzy. Badacze UFO zainteresowali się dziwnymi obiektami, które nocą pojawiają się w okolicach Nasielska, Płońska i Ciechanowa. W internecie …

Źródło: Warszawa w Pigułce (komunikaty prasowe)

Mieszkańcy Mazowsza od tygodni obserwują jasne światła na …

Odkąd mieszkańcom północnego Mazowsza ukazał się tajemniczy widok, do badaczy UFO zgłosiło się już ponad 80 świadków. … Pod koniec lutego 2019 roku pan Marcin jechał samochodem na odcinku Zielona Góra – Krosno Odrzańskie – Guben.

Źródło: Popularne

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *