"Ucho Prezesa": Robert Górski wreszcie zostanie… mężem!

Mistrzostwa świata U-20 w Polsce. 23-05-15.06.2019 ...

Kiedy Robert Górski (49 l.) rozstawał się z Beatą Harasimowicz (47 l.), gorąco zapewniał, że jeszcze nieraz spotkają się w pracy. A jak jest naprawdę?

Miała być przyjaźń po rozstaniu i wspólne projekty kabaretowe. Niestety, Robert Górski nie dotrzymał słowa danego swojej byłej partnerce – Beacie Harasimowicz i stara się, by na scenie i za kulisami unikać jej jak ognia. 

– Nie mam za wiele do powiedzenia w tej sprawie. Jestem zaangażowana w masę nowych projektów z innymi gwiazdami i naprawdę szkoda mi czasu na rozdrapywanie świeżych jeszcze ran – mówi „Na Żywo” Beata Harasimowicz.

Królowa polskiego kabaretu przez dziesięć lat była życiową partnerką Górskiego. Razem współtworzyli wiele widowisk kabaretowych i wspólnie pracowali na sukces. Kiedy w zeszłym roku Robert niespodziewanie przedstawił Beacie swoją nową wybrankę Monikę i oświadczył, że spodziewają się dziecka, przełknęła gorzką pigułkę, spakowała jego rzeczy i w samotności znosiła porażkę. 

Na pocieszenie Górski obiecał jej, że wciąż będzie łączyć ich wspólna praca i na dowód tego pokazał się w koszulce z podobizną Beaty na scenie Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie, choć wtedy nie byli już razem… 

Obietnice to jedno, a życie to drugie. Dziś artysta robi wszystko, by nie spotykać się w pracy z Beatą, a ona dawno straciła nadzieję, że będą coś wspólnie robić. Założyła własną firmę i aktualnie odpowiada za produkcję serialu komediowego z Borysem Szycem i Kingą Preis. 

W ostatni weekend dotarły do niej wieści o tym, że w sierpniu Robert i Monika wymienią się obrączkami i to w kościele. – Życzę Robertowi szczęścia na nowej drodze życia, a sobie tego, by już nikt nie pytał mnie o to, co kiedyś było między nami – mówi „Na Żywo” Beata Harasimowicz. – Spotkać możemy się już tylko w pracy – dodaje.

***
Zobacz więcej materiałów:


Czytaj więcej…

Robert Górski układa sobie życie na nowo. Była partnerka zabrała …

Jestem zaangażowana w masę nowych projektów z innymi gwiazdami i naprawdę szkoda mi czasu na rozdrapywanie świeżych jeszcze ran – mówi "Na Żywo" Beata Harasimowicz. Królowa polskiego kabaretu przez dziesięć lat była życiową partnerką …

Źródło: pomponik.pl

"Ucho Prezesa": Robert Górski wreszcie zostanie… mężem!

Kabareciarz Robert Górski, czyli Prezes z "Ucha Prezesa", w sierpniu stanie na ślubnym kobiercu i złoży małżeńską przysięgę dziennikarce, która w lutym tego roku urodziła mu córeczkę… Zdjęcie. Robert Górski /Agencja W. Impact. Robert Górski /Agencja W.

Źródło: Interia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *