Uber Eats startuje w Katowicach. Na początek 70 restauracji i kod …

Uber Eats startuje w Katowicach. Na początek 70 restauracji i kod ...

Minął zaledwie miesiąc od ostatniej aktualizacji, a Uber Eats dotarł do kolejnego, ósmego już miasta w Polsce. Do Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Sopotu, Gdańska i Łodzi dołączyły Katowice.

Katowice to 8. miasto w naszym kraju, w którym dostępna jest usługa Uber Eats, czyli zamawiania jedzenia z różnorakich restauracji w jednej aplikacji, z brakiem minimalnej kwoty zamówienia, ze stałymi kosztami dostawy i z krótkim czasem realizacji (przeważnie nieprzekraczającym 32 minut). 

Na start katowiczanie i turyści przebywający w stolicy Górnego Śląska mogą zamawiać potrawy z ponad 70 różnych restauracji. – „Pozwalają one na delektowanie się zarówno tradycyjną kuchnią śląską, jak również podążanie za trendami i próbowanie specjałów kuchni wegańskiej, indyjskiej, japońskiej czy meksykańskiej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie” – przekonuje Ilona Grzywińska-Lartigue z firmy Uber.

Uber Eats aplikacja

Dobra wiadomość! Jeśli uruchomicie aplikację Uber Eats i wpiszecie w zakładce „Promocje” kod „KATOWICESTART”, otrzymacie po 15 zł zniżki na trzy kolejne dostawy zrealizowane (do 18 kwietnia) za pośrednictwem tej usługi. Smacznego!

Dodajmy na koniec, że aplikacja Uber Eats dostępna jest na smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS. Można ją pobrać z oficjalnych sklepów: Google Play oraz Apple App Store.

Źródło: dfusion, Uber


Czytaj więcej…

Uber Eats dostępny już w Katowicach – kod zniżki na trzy pierwsze …

Mieszkańcy Katowic jako pierwsi z konurbacji śląskiej mogą zacząć korzystać z Uber Eats, który dziś oficjalnie wystartował w tym mieście. Na początek, i że tak powiem – na spróbowanie, możecie skorzystać ze specjalnego kodu, uprawniającego do zniżki na …

Źródło: Antyweb

Uber Eats trafia na Śląsk. W aplikacji oferta ponad 70 restauracji z …

Katowice są pierwszym miastem konurbacji śląskiej, do którego trafia Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie. Mieszkańcy miasta mogą zamawiać dania z dostawą z ponad 70 lokali, …

Źródło: Wiadomosci Handlowe

Uber Eats: Katowice dołączają do usługi

Jeśli uruchomicie aplikację Uber Eats i wpiszecie w zakładce „Promocje” kod „KATOWICESTART”, otrzymacie po 15 zł zniżki na trzy kolejne dostawy zrealizowane (do 18 kwietnia) za pośrednictwem tej usługi. Smacznego! Dodajmy na koniec, że aplikacja …

Źródło: benchmark.pl

Uber Eats startuje w Katowicach. Na początek 70 restauracji i kod …

Z okazji startu Uber Eats w Katowicach przygotowano kod promocyjny dla mieszkańców. Po wpisaniu KATOWICESTART dostaną oni zniżkę na trzy pierwsze zamówienia, po 15 zł każde. Termin ważności kodu mija 18 kwietnia, więc lepiej się pośpieszyć.

Źródło: TELEPOLIS.PL

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *