Uber Eats dostępny już w Katowicach – kod zniżki na trzy pierwsze …

Uber Eats dostępny już w Katowicach – kod zniżki na trzy pierwsze ...

W ramach Uber Eats możecie zamawiać jedzenie z ponad 70 katowickich lokali. Uber chwali się, że usługa, z której korzystają mieszkańcy już 8 miast w Polsce (Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Łódź, Warszawa) pozwala na zamówienie jedzenia ze średnim czasem oczekiwania 32 minuty.

Ilona Grzywińska-Lartigue, dyrektor komunikacji w firmie Uber w regionie Europy Środkowej i Wschodniej:

Cieszymy się, że Katowice są już ósmym miastem, w którym dostępna jest usługa Uber Eats, umożliwiająca zamawianie jedzenia w dostawie z lokalnych restauracji. Jesteśmy przekonani, że nasza platforma pozwoli katowiczanom na jeszcze lepsze poznanie zróżnicowanych smaków, które serwują restauracje w ich mieście. Pozwalają one na delektowanie się zarówno tradycyjną kuchnią śląską, jak również podążanie za trendami i próbowanie specjałów kuchni wegańskiej, indyjskiej, japońskiej czy meksykańskiej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trzeba zrobić, by zacząć korzystać z Uber Eats? Przede wszystkim będziecie potrzebowali aplikacji mobilnej na Androida, którą pobierzecie z Google Play lub na iOS z App Store. Po jej zainstalowaniu i założeniu konta możecie zacząć zamawiać dania z ponad 70 lokali z Katowic. Uber zaznacza, że przy składaniu zamówienia nie trzeba się martwić określonym pułapem cenowym, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie – w Uber Eats nie ma takowego.

Aktualnie w Katowicach z platformy Uber Eats korzysta ponad 70 restauracji, ale ich lista będzie się powiększać. Sukcesywnie pracujemy zarówno nad rozbudową strefy katowickiej, jak i nad ekspansją na inne miasta. Warto podkreślić, że restauracje współpracujące z Uber Eats nie ponoszą żadnego kosztu związanego z logistyką dowozów. To tylko jeden z powodów, dla których 9 na 10 restauracji po 6 miesiącach współpracy z nami nadal chce ją kontynuować.

Uber wymienia tu 7 restauracji, które cieszą się ponadprzeciętną popularnością:

1. Nieinaczej – vegan burgers
2. Sushi Do – sushi
3. Shrimp House – owoce morza
4. Papa Diego – kuchnia meksykańska
5. Buddha – kuchnia indyjska
6. Pasibus – burgery
7. Jeff’s – kuchnia amerykańska

Jeśli chcecie skorzystać ze wspomnianego kodu, który daje przy kolejnych 3 zamówieniach 15,00 zł zniżki za każde, wystarczy w aplikacji mobilnej w zakładce promocje wpisać KATOWICESTART.

Źródło: Uber.


Czytaj więcej…

Uber Eats trafia na Śląsk. W aplikacji oferta ponad 70 restauracji z …

Katowice są pierwszym miastem konurbacji śląskiej, do którego trafia Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie. Mieszkańcy miasta mogą zamawiać dania z dostawą z ponad 70 lokali, …

Źródło: Wiadomosci Handlowe

Uber Eats dostępny już w Katowicach – kod zniżki na trzy pierwsze …

Mieszkańcy Katowic jako pierwsi z konurbacji śląskiej mogą zacząć korzystać z Uber Eats, który dziś oficjalnie wystartował w tym mieście. Na początek, i że tak powiem – na spróbowanie, możecie skorzystać ze specjalnego kodu, uprawniającego do zniżki na …

Źródło: Antyweb

Uber Eats: Katowice dołączają do usługi

Jeśli uruchomicie aplikację Uber Eats i wpiszecie w zakładce „Promocje” kod „KATOWICESTART”, otrzymacie po 15 zł zniżki na trzy kolejne dostawy zrealizowane (do 18 kwietnia) za pośrednictwem tej usługi. Smacznego! Dodajmy na koniec, że aplikacja …

Źródło: benchmark.pl

Uber Eats startuje w Katowicach. Na początek 70 restauracji i kod …

Z okazji startu Uber Eats w Katowicach przygotowano kod promocyjny dla mieszkańców. Po wpisaniu KATOWICESTART dostaną oni zniżkę na trzy pierwsze zamówienia, po 15 zł każde. Termin ważności kodu mija 18 kwietnia, więc lepiej się pośpieszyć.

Źródło: TELEPOLIS.PL

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *