Tysiące osób żegnają Pawła Adamowicza

Tysiące osób żegnają Pawła Adamowicza

Trumna z ciałem Pawła Adamowicza w Europejskim Centrum

Najpierw prezydenta pożegnała rodzina i współpracownicy. W kolejce do ECS stoi kilka tysięcy osób. Przed Europejskim Centrum Solidarności gdzie wystawiona jest trumna z ciałem Pawła Adamowicza flagi są opuszczone do połowy masztu.

Źródło: Salon24.pl

"Tak trzeba było". Tłumy w Europejskim Centrum Solidarności

Od niemal doby tysiące osób żegnają prezydenta Gdańska w Ogrodzie Zimowym Europejskiego Centrum Solidarności. Nieprzerwanie tłumy były również w nocy. We wspomnieniach słychać, że był dla nich jak ojciec, że kochał Gdańsk i gdańszczan.

Źródło: TVN24

Kilkugodzinne kolejki przed ECS. Gdańszczanie żegnają Pawła …

W Ogrodzie Zimowym Europejskiego Centrum Solidarności została wystawiona trumna z ciałem zamordowanego prezydenta Gdańska. Gdańszczanie stoją w kilkugodzinnych kolejkach, aby pożegnać Pawła Adamowicza.

Źródło: Wprost.pl

Tysiące gdańszczan żegnało w nocy prezydenta Adamowicza …

Trumna z ciałem prezydenta Gdańska została wystawiona w Europejskim Centrum Solidarności o godz. 17. W pierwszej kolejności z Pawłem Adamowiczem pożegnała się rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy. Potem hołd oddawali mu mieszkańcy …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Tysiące osób żegnają Pawła Adamowicza

Ludzi, którzy chcą pożegnać się z prezydentem, wciąż przybywa. W kolejce stoją setki osób. Przed Europejskim Centrum Solidarności oczekującym rozdawane są ciepłe napoje. Piotr, mieszkaniec Gdańska, ponad godzinę czekał, by przekroczyć próg ECS.

Źródło: Radio ZET

Pożegnanie Pawła Adamowicza. W ECS tysiące ludzi oddało hołd …

18.01.2019 12:09. Gdańszczanie żegnają prezydenta Pawła Adamowicza w ECS (Michał Tokarczyk). Długa kolejka przed Europejskim Centrum Solidarności. Setki ludzi czeka, by oddać hołd prezydentowi Pawłowi · Gdańszczanie żegnają prezydenta Pawła …

Źródło: tokfm.pl

Już ponad 30 tys. osób pożegnało w Gdańsku Pawła Adamowicza

Do godz. 7 rano w piątek 31 tysięcy osób oddało hołd zamordowanemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi, którego trumnę wystawiono w czwartek po południu w Ogrodzie Zimowym Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Źródło: polsatnews.pl

Trumna Adamowicza w ECS. Gdańszczanie żegnają swojego …

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicz mocno wstrząsnęła nie tylko światem polityki, lecz także zwykłymi Polakami, a w szczególności mieszkańcami Gdańska, którzy muszą zdecydowanie przedwcześnie pożegnać swojego ukochanego prezydenta, którego …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Paweł Adamowicz żegnany przez tłumy. Do ksiąg kondolencyjnych …

W Europejskim Centrum Solidarności wystawiona została trumna z jego ciałem okryta flagą Gdańska. Mieszkańcy miasta by oddać mu hołd stali w długiej kolejce. Jako pierwsi, po otwarciu bram ECS, co zrozumiałe, pojawili się bliscy zmarłego prezydenta.

Źródło: Radio Piekary (komunikaty prasowe)

Onet24: pożegnanie Pawła Adamowicza

Tysiące mieszkańców Gdańska żegnają Pawła Adamowicza. Trumna z ciałem prezydenta Gdańska została wystawiona w Europejskim Centrum Solidarności. W nocy doszło do pożaru internatu w Trzcianie na Podkarpaciu. Do szpitala z objawami zatrucia …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *