Tymon Tymański wyznał, że żyje z żoną w otwartym związku. Ona …

Mistrzostwa świata U-20 2019 w piłce nożnej. Tabele. Polacy w ...

T

ymon Tymański znany jest z rockandrollowego stylu życia, a najnowsza afera z jego udziałem wpisuje się w tę konwencję. Tymański bowiem przyznał w wywiadzie, że zdradzał swoją żonę na trasach koncertowych. Myślał, że ma taki układ z żoną. Ona jednak jest innego zdania i domaga się rozwodu.

Tymańscy są małżeństwem od 2013 roku, mają dwójkę dzieci. Tymon

pochwalił się ostatnio w „Fakcie”

, że nie jest do końca wierny swojej żonie. Zapewnił jednak, że Maria jest wyluzowana i nie robi z tego problemów.

Bez przesady, lubię się napić z moimi fanami. Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek.

Maria Tymańska jednak małżeństwo traktowała zupełnie inaczej. I bynajmniej nie uważała go za „otwarte”. Nie miała pojęcia o tym, że jej mąż śpi z innymi kobietami. Dowiedziała się o tym z… w wywiadu.

Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona „Faktowi”. Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół.

Kobieta dodała, że wywiad był gwoździem do trumny, bo już wcześniej myślała o rozwodzie. – Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach, zwłaszcza o tych, które wydarzały się gdy nasze dzieci były malutkie, była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji – mówiła „Faktowi”. Tymańscy podjęli wspólną decyzję o rozwodzie. Maria zapewniła, że jest nieodwracalna.

Tymon Tymański to kompozytor, multiinstrumentalista, poeta i aktor. Grał w takich zespołach jak m. in. Kury, Miłość, czy Tymon & The Transistors. Zdobył nagrodę Złotej Kaczki i Orła za

muzykę do filmu „Wesele”

Wojtka Smarzowskiego. Z kolei Maria Tymańska jest pisarką i didżejką.


Czytaj więcej…

Tymon Tymański wyznał, że żyje z żoną w otwartym związku. Ona …

Niedawno Tymon Tymański udzielił wywiadu dla "Faktu", w którym opowiedział, że żyje w otwartym związku ze swoją żoną. Przypomnijmy, że muzyk od 2013 roku jest mężem Marii Natalii Tymańskiej. Mają razem dwoje dzieci – synka o imieniu Teo oraz …

Źródło: Plotek.pl

Tymon Tymański żył otwartym związku ze swoją żoną. Tyle tylko, że …

Tymon Tymański to kompozytor, multiinstrumentalista, poeta i aktor. Grał w takich zespołach jak m. in. Kury, Miłość, czy Tymon & The Transistors. Zdobył nagrodę Złotej Kaczki i Orła za muzykę do filmu "Wesele" Wojtka Smarzowskiego. Z kolei Maria …

Źródło: naTemat

Tymon Tymański rozstał się z żoną! "Nie dochowywał wierności"

Tymon Tymański (51 l.) rozstał się ze swoją żoną Marią Tymańską (32 l.) po sześciu latach małżeństwa. Powodem były zdrady. Zdjęcie. Maria Tymańska i Tymon Tymański /Baranowski /AKPA. Maria Tymańska i Tymon Tymański /Baranowski /AKPA.

Źródło: pomponik.pl

To koniec związku Marii i Tymona Tymańskich?

Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona Faktowi. Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *