TYLKO U NAS: Qczaj chciał odpaść z "Tańca z Gwiazdami …

El. ME 2020 na żywo: Anglia - Czechy na żywo. Transmisja TV ...

Już dziś wieczorem, 22 marca, zobaczymy kolejną odsłonę "Tańca z Gwiazdami". Niestety, dziś poznamy również nazwisko kolejnej gwiazdy, która pożegna się z programem. Do tej pory z tanecznego show odpadli: Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, Dominika Tajner i Wojtek Jeschke oraz Czadoman i Walerija Żurawlewa.

Teraz przed nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym gwiazdy zaprezentują się w nowych tańcach. Nam udało się porozmawiać z Danielem Kuczajem, którego zapytaliśmy, jak czuje się przed kolejną odsłoną programu. Stresuje się przed odcinkiem na żywo? Jaki taniec zaprezentuje tym razem? Wiemy!

Daniel Kuczaj i Paulina Biernat w rozmowie z Party.pl zdradzili, jak się czują przed dzisiejszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Okazuje się, że tym razem para zatańczy walca wiedeńskiego.

Za każdym stres jest ogromny stres. Za każdym razem się boję, że nie będę mógł dać z siebie takie emocje jakie bym chciał. Ale powiem szczerze, że dzisiaj jestem wyjątkowo spokojny, może dlatego, że mam taki spokojny, romantyczny taniec- walc- zdradził Daniel Kuczaj

Będzie po raz pierwszy nostalgiczny Kuczaj- dodała Paulina Biernat.

Daniel Kuczaj „Qczaj”Justyna Żyła w TZG

Czy trener Polek obawia się ocen jury? Daniel Kuczaj nie ukrywa, że nie zastanawia się nad takimi rzeczami i po prostu cieszy się, że może występować z "Tańcu z Gwiazdami". Trener przyznaje, że chciałby jak najdłużej zostać w programie. 

Za każdym razem jak dostajemy trochę jednak słabe noty, to nie jest jakoś specjalnie motywujące, wręcz przeciwnie ja uważam, że jest to mocno deprymujące. Natomiast ja mam góralski charakter i dalej walczę. Przede wszystkim ja chcę być zadowolony i chcę, żeby zadowolona była Paula- zdradził Daniel Kuczaj. 

Z Danielem jest o tyle fajna przygoda, że my mamy naprawdę świetny czas na sali, jesteśmy bardzo autentyczną parą to chyba widać. (…) Cieszymy się każdą chwilą, każdą emocją, już wybiegamy naprzód jakie będą kolejne tańce- powiedziała nam Paulina Biernat.

Co ciekawe, Daniel Kuczaj zdradził nam, że chciał już zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami". Dlaczego?

Ja czasami mówię Pauli, że chciałbym już odpaść. Czasami jest to zmęczenie i mam coś takiego w głowie, ale później pojawia się piątek, kiedy jedziemy do studia i to jest niesamowita radość, że udało się przygotować kolejny taniec. Ale są takie momenty załamania, kiedy mam dość- zdradza nam Qczaj. 

Daniel Kuczaj i Paulina Biernat przyznali z kim najbardziej zaprzyjaźnili się na planie show Polsatu. Okazuje się, że para trzyma się razem z Justyną Żyłą, Dominiką Tajner i Agnieszką Radwańską. A czy w programie czuć już rywalizację między uczestnikami?

Szczerze mówiąc ja myślę, że tu jest rywalizacja czasami wśród tancerzy a nie wśród nas, uczestników. Naprawdę czasami jak widzę jakieś niefajne sytuacje, to one nie z nas się biorą tylko wśród tancerzy- nie ukrywał w rozmowie z nami Daniel Kuczaj. 

Na szczęście jesteśmy poza tym, tworzymy dwuosobowy świat z Danielem- zdradziła Paulina Biernat. 

My trzymamy mocno kciuki za Daniela i Paulinę i wierzymy, że dojdą aż do finału! Będziecie oglądać dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"?

Daniel Kuczaj i Paulina Biernat zdradzili nam, czy stresują się przed kolejnym odcinkiem "TzG'.

Taniec z gwiazdami Qczaj
East News

Dziś para zatańczy walca wiedeńskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program na żywo, para otwierająca dowiaduje się ze ma na przebranie minutę, dzień wcześniej drobna zmiana kroków, do tego stres i emocje… …nic ino sie rozkroczyć i zesrać🤦🏼‍♂️😅😂 Po raz kolejny przekonałem się, że można zaplanować sobie wszystko a przychodzi życie i rozdupcy to co misternie sobie poukładasz🤷🏻‍♂️😅 Możesz usiąść i płakać, że nie tak miało być, możesz też nerwy władować w rzyć i odnaleźć się w tym co jest! Całe życie powtarzasz sobie: tylko słoń z trąbą do góry da mi szczęście, tylko słoń z trąbą do góry da mi szczęście, tylko słoń…i nic że po drodze mijasz milion szczęśliwych hipopotamów, ale przecież NIE!!! Bo ino ten słoń z trąbą do góry da Ci szczęście🤦🏼‍♂️ No i się budzisz pewnego dnia w d*pie, wmawiając sobie, że jest to d*pa tego właśnie słonia z trąbą co… no właśnie… Otwórz się na zmiany. Zacznij widzieć inne szanse, możliwości! Spróbuj, niech się uda. Albo nie uda. A jak już poczujesz, że się uda to nie zamiataj się w kąt ze strachu, że się skończy ino się ciesz! Ukochuje! Daniel Józek Qczaj – tańczący kołcz rzyci z ukochanką 😁 #ukochojsie #inowytrwaj #inotańcz

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Zobacz także: Pavlović znów ostro do Żyły: "Może jesteś leniem?" Zobacz występ Justyny!


Czytaj więcej…

TYLKO U NAS: Qczaj chciał odpaść z "Tańca z Gwiazdami …

Daniel Kuczaj i Paulina Biernat przyznali z kim najbardziej zaprzyjaźnili się na planie show Polsatu. Okazuje się, że para trzyma się razem z Justyną Żyłą, Dominiką Tajner i Agnieszką Radwańską. A czy w programie czuć już rywalizację między uczestnikami …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *