Tylko ten moment z debaty zapamiętamy? Bosak skradł show …

Tylko ten moment z debaty zapamiętamy? Bosak skradł show ...

Krzysztof Bosak złamał zasady debaty. Prowadzący z TVP musiał interweniować

Krzysztof Bosak, reprezentujący Konfederację w ostatnim starciu przedwyborczym, złamał reguły debaty. Były poseł wręczył przedstawicielce PiS znaczek z przekreślonym numerem 447. Jadwiga Wiśniewska nie przyjęła prezentu, a prowadzący upomniał Bosaka.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieKrzysztof Bosak złamał zasady debaty i wręczył znaczek kandydatce PiS (TVP Info, Fot: screen)

Wybory do Europarlamentu 2019. W trakcie ostatniej debaty przed niedzielnym głosowaniem, przedstawiciel Konfederacji przerwał swoje wystąpienie.

Krzysztof Bosak, w trakcie panelu o europejskiej polityce energetycznej nagle zaczął mówić o ustawie 447. To prawo przegłosowane przez amerykański Senat, obligujace rząd USA do popierania roszczeń bezspadkowych, jakie jego obywatele mają wysuwać wobec innych państw.

Krzysztof Bosak wręcza kandydatce PiS znaczek

– Ceny prądu w Polsce rosną, a media cenzurują informacje, że to z powodu UE. Ale jest jeszcze jedna informacja, która jest w Polsce cenzurowana, związana z ustawą 447 i ogromnymi roszczeniami majątkowymi ze środowisk amerykańskich w stosunku do Polski. Chciałem wręczyć pani poseł taki znaczek – powiedział Krzysztof Bosak, opuszczając swoje miejsce i idąc w stronę kandydatki PiS.

Zobacz też: Kandydatka Konfederacji uderza w Georgette Mosbacher. „To rzeczy skandaliczne”

– Proszę to wpiąć, jeżeli jesteście państwo przeciwko tej ustawie. Wprowadzacie wyborców w błąd – powiedział polityk Konfedracji, wręczając Jadwidze Wiśniewskie znaczek „anty-447”.

Kandydatka PiS nie przyjęła znaczka. „Gadżeciarz”

Kandydatka PiS nie przyjęła prezentu od Krzysztofa Bosaka, który został upomniany przez prowadzącego debatę Michała Adamczyka. Wiśniewska nazwała rywala „gadżeciarzem”, ale nawiązała do tematu ustawy 447 na koniec debaty.

– Tylko Prawo i Sprawiedliwość może zagwarantować państwu nie odrzucenie roszczeń żydowskich – powiedziała w podsumowaniu swojego występu.

Czytaj też: Wybory do Europarlamentu 2019. Zobacz gorącą relację z czwartku
Krzysztof Bosak o „promocji zboczeń w polskich szkołach”. Internauci: Krzysiek, wyluzuj

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

Polub WP Wiadomości


Czytaj więcej…

Krzysztof Bosak złamał zasady debaty. Prowadzący z TVP musiał …

Krzysztof Bosak, reprezentujący Konfederację w ostatnim starciu przedwyborczym, złamał reguły debaty. Były poseł wręczył przedstawicielce PiS znaczek z przekreślonym numerem 447. Jadwiga Wiśniewska nie przyjęła prezentu, a prowadzący upomniał …

Źródło: Wirtualna Polska

DEBATA EUROPEJSKA TVP. Komentatorzy zgodni: Krzysztof Bosak

Wszyscy komentatorzy – poza kolaborującymi z TVP Info – mówią o prostym, a wiele mówiącym geście Krzysztofa Bosaka podczas debaty w TVP Info w sprawie żydowskich roszczeń. Podał przypinkę #STOP447 poseł Jadwidze Wiśniewskiej mówiąc, …

Źródło: Najwyższy Czas!

Krzysztof Bosak: Polacy są za UE, bo są poddawani praniu mózgów

Musimy mówić Polakom prawdę – czerpiemy pewne korzyści, ale ponosimy też koszty z obecności w UE – mówił Bosak. Jak dodał jego środowisko "różni się z euroentuzjastami co do bilansu korzyści i strat" obecności Polski w UE. Bosak tłumaczył, że politycy …

Źródło: Rzeczpospolita

Debata przed wyborami do PE. Bosak chciał wręczyć przypinkę …

Wprowadzacie wyborców w błąd – stwierdził Krzysztof Bosak. Chwilę później działacz Konfederacji podszedł do europosłanki PiS i wręczył jej znaczek z napisem STOP447. – Jeśli jest pani przeciwko roszczeniom, to niech ją pani przypnie – powiedział.

Źródło: Wprost.pl

Tylko ten moment z debaty zapamiętamy? Bosak skradł show …

Wspólna unijna waluta, energetyka, legalizacja związków jednopłciowych – to niektóre z tematów, jakie zostały poruszone podczas zorganizowanej przez telewizję publiczną debaty przed wyborami do PE. Najwięcej emocji wywołuje jednak gest Krzysztofa …

Źródło: Do Rzeczy

Live

… poseł [Wiśniewskiej] taki znaczek. Proszę to wpiąć, jeżeli jesteście państwo przeciwko tej ustawie. Wprowadzacie wyborców w błąd” – mówił podczas przedwyborczej debaty Krzysztof Bosak z Konfedracji, wręczając Jadwidze Wiśniewskie pin „anty-447”.

Źródło: 300polityka.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *