"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 11. Wygrał Antek …

Konwencja Wiosny. Robert Biedroń: Zakończymy sojusz tronu i ołtarza

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11” – wyniki 5. odcinka. Piąty odcinek otworzyli Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, którzy wcielili się w muzyków Black Lace i wykonali utwór „Agadoo”. Potem stawkę w rywalizacji o zwycięstwo w odcinku otworzyła Katarzyna Dąbrowska. Przeistoczyła się w Thoma Yorke’a z Radiohead w „Creep”. I otrzymała od jurorów owacje na stojąco. – Genialny występ – ocenił  Kacper Kuszewski. – Wokalnie 100 procent męski głos. Postaciowo, w ciele, w interpretacji 100 procent facet i sercem 100 procent facet – mówiła Kasia Skrzynecka. Marta Wiejak stała się Dianą Ross „I’m Coming Out”. To fenomenalne, jak weszłaś na tę scenę i zaatakowałaś właśnie takim aksamitem i swoim wdziękiem – komplementował Martę Paweł Królikowski. Kazik Mazur wylosował Louisa Armstronga i piosenkę „When The Saints Go Marching In”. – Barwowo, tu się nie ma do czego przyczepić. Chodzi o tę radość, którą wniosłeś na tę scenę. Mam zakwasy w policzkach od uśmiechu, który nie schodził z twarzy. Gratuluję, wspaniale – mówiła Małgorzata Walewska. Antek Smykiewicz wcielił się w Rag’n’Bone Mana i zaśpiewał hit „Skin”. Otrzymał od Kasi Skrzyneckiej oklaski na stojąco. – Byłeś znakomity. Dziękuję ci – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Iga Krefft zmieniła się w Katy Perry w „Last Friday Night”. – Jestem pod wrażeniem jaką ilość tekstu musiałaś zapamiętać, bo to jak z karabinu maszynowego. Brawa wspaniale – powiedziała Małgorzata Walewska. Ela Romanowska pojawiła się na scenie jako Kasia Nosowska  i wykonała „Moją i twoją nadzieję”. – Jesteś naprawdę piękną, zdolną, mądrą dziewczyną (…). Ta moc, która była w tej piosence, Kaśka, która to śpiewała, coś niebywałego… Oszukać tego się nie da. Tobie się udało powtórzyć tę aurę – chwalił aktorkę Paweł Królikowski. Kamil Pawelski wystąpił jako Snoop Dogg w „Who Am I (What’s My Name)”. – Ty naprawdę rapowałeś, mówiłeś głosem Snoop Dogga, naprawdę – mówiła z niedowierzaniem Kasia Skrzynecka. Staszek Karpiel – Bułecka przeistoczył się w Muńka Staszczyka z T.Love i zaśpiewał utwór „King”. – „Seplenu” było tyle i trzeba, chrypy było tyle, ile trzeba, barwa głosu super – ocenił Kacper Kuszewski.

Jurorzy w 5. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11″ nie byli zgodni. Paweł Królikowski przyznał 10 punktów Eli Romanowskiej, Małgorzata Walewska i Kacper Kuszewski – Katarzynie Dąbrowskiej a Kasia Skrzynecka Antkowi Smykiewiczowi. Katarzyna Dąbrowska i Ela Romanowska miały więc po 28 punktów a Antek  23. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą 5. odcinka został Antek Smykiewicz. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Julkowi Maciągowi podopiecznemu Fundacji Zdążyć z Pomocą.

A w 6. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11” odcinku czekają nas następujące metamorfozy: Kamil Pawelski jako Tom Jones, Marta Wiejak jako Gwen Stefani, Iga Krefft jako Marian Gold (Alphaville), Staszek Karpiel-Bułecka jako Marylin Manson, Kazik Mazur jako Piotr Szczepanik, Ela Romanowska jako Urszula Sipińska, Katarzyna Dąbrowska jako Bono (U2),  Antek Smykiewicz jako Janos Kobor (Omega).

Zobacz zdjęcia z 5. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11” w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ANTEK SMYKIEWICZ prywatnie: żona, rodzice, rodzeństwo


Czytaj więcej…

"Twoja twarz brzmi znajomo". Antek Smykiewicz: Kim jest?

Antek Smykiewicz to uczestnik 11. edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo". Wokalista wcielił się już m.in. w Chada Kroegera z zespołu Nickelback, Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full czy w Rag'n'Bone Mana. Skąd pochodzi, co robi …

Źródło: Wirtualna Polska

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 11. Wygrał Antek

Gratuluję, wspaniale – mówiła Małgorzata Walewska. Antek Smykiewicz wcielił się w Rag'n'Bone Mana i zaśpiewał hit "Skin". Otrzymał od Kasi Skrzyneckiej oklaski na stojąco. – Byłeś znakomity. Dziękuję ci – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Iga Krefft zmieniła …

Źródło: Telemagazyn.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 – kto wygrał piąty odcinek? [23.03 …

W sobotę, 23 marca 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrał Antek Smykiewicz.

Źródło: Radio ZET

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 23.03.2019: Kto wygrał piąty odcinek …

Katarzyna Dąbrowska i Ela Romanowska miały więc po 28 punktów a Antek 23. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Antek Smykiewicz. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Julkowi Maciągowi podopiecznemu Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Źródło: Radio Eska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 WYNIKI. Kto wygrał 5. odcinek …

Gratuluję, wspaniale – mówiła Małgorzata Walewska. Antek Smykiewicz wcielił się w Rag'n'Bone Mana i zaśpiewał hit „Skin”. Otrzymał od Kasi Skrzyneckiej oklaski na stojąco. – Byłeś znakomity. Dziękuję ci – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Iga Krefft zmieniła …

Źródło: Gala.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *