"Twoja twarz brzmi znajomo". Kto zawalczy o wygraną? Tym razem …

Rekordowa wygrana w historii polskich gier liczbowych ...

W 11. przedfinałowym odcinku „Twoja twarz brzmi znajomoAntek Smykiewicz wcielił się w Roda Stewarta w piosence „Sailing”. Owację na stojąco otrzymał od Małgorzaty Walewskiej. – No tak wspaniale zrobiłeś głos, z takim wyczuciem, tak delikatnie, tyle serca w to włożyłeś, że naprawdę cofnęłam się do moich lat kilkunastu – powiedziała przewodnicząca jury.

Antek Smykiewicz nagle się postarzał! Co się stało? Zobacz więcej

W Caleba Followilla z Kings of Leon w „Sex On Fire” przeistoczył się Kamil Pawelski. – Dzisiejszy występ bardzo udany, trudny ten wokal – powiedział Paweł Królikowski. Kazik Mazur stał się Bobbym Farrellem z Boney M.w utworze „Ma Baker”. Po występie stojąc za stołem oklaskiwali go Kasia Skrzynecka i Kacper Kuszewski. – Masz w sobie takie wielki talent, że wchodzisz na scenę, kocha się ciebie i dajesz ludziom prawdziwą z głębi serca radość. I za to ci bardzo bardzo bardzo dziękuję – chwalił aktora Kacper Kuszewski. Staszek Karpiel – Bułecka zmienił się w Stanisławę Celińską w „Atramentowej rumbie”. Za jurorskim stołem wstali wszyscy jurorzy. A Staszkowi wykonania gratulowała sama Stanisława Celińska. – Momentami byłeś i Stasią Celińską i sobą i byliście razem oboje tym atramentem zapisani. To coś fenomenalnego, ty jesteś naprawdę lirycznym, pięknym podhalańskim śpiewakiem – komplementował Staszka Paweł Królikowski.

Katarzyna Dąbrowska przeistoczyła się w Alice Merton w piosence „No Roots”. – Wpadłaś w taki swing. Ten utwór stał się organiczny z twoim ciałem, twoim umysłem, twoim głosem – oceniła Małgorzata Walewska. Marta Wiejak wylosowała postać Kate Bush i utwór „Running Up That Hill”. Oczywiście otrzymała od jurorów oklaski na stojąco. – Powiem ci szczerze po prostu odjęło mi mowę naprawdę po tym twoim występie. Łzy mi tylko poleciały z oczu z totalnego zachwytu – podsumowała występ Kasia Skrzynecka. Ela Romanowska wcieliła się w Alison Moyet w piosence „Is This Love”. – Jesteś cudną kobietą, jesteś fantastyczną artystką – powiedział Paweł Królikowski. Iga Krefft zmierzyła się postacią Eddiego Veddera z Pearl Jam w hicie „Jeremy”. – Miałaś szansę pokazać, jak bardzo jesteś elastycznym człowiekiem i do jak wielu zadań się nadajesz – powiedziała Małgorzata Walewska.

Owacjom na stojąco nie było końca! Zwyciężczyni mogła być jednak tylko jedna!Zobacz więcej

Jurorzy stwierdzili, że najlepszy był tego wieczoru Staszek Karpiel-Bułecka. Na drugim miejscu uplasowała się Marta Wiejak a na trzecim Ela Romanowska. Uczestnicy poparli tę decyzję i to wokalista Future Folk zwyciężył odcinek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk. A o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny w ostatnim odcinku powalczą: Ela Romanowska (315 pkt), Katarzyna Dąbrowska (286), Antek Smykiewicz (284), Kazik Mazur (280). Pozostali: Marta Wiejak (271), Staszek Karpiel – Bułecka (250), Iga Krefft (233) i Kamil Pawelski (193) wystąpią w duetach. W finałowym odcinku, jak zwykle, uczestnicy sami wybiorą sobie piosenki.

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 11. s. 11. Wygrał Staszek …

Za nami 11. odcinek 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Dowiedzieliśmy się, kto wygrał oraz, kto powalczy o zwycięstwo w odcinku finałowym! Na scenie pojawiła się sama Stanisława Celińska! Poznaj szczegóły!

Źródło: Telemagazyn.pl

Stanisława Celińska gratuluje Stanisławie Celińskiej… Co działo się …

Już za tydzień poznamy zwycięzcę tej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A co działo się w 11. przedfinałowym odcinku show Polsatu? Znów zobaczyliśmy kilka niesamowitych występów. Oklaskiwał je niecodzienny gość – Stanisława Celińska, która była …

Źródło: Party.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kto powalczy o zwycięstwo? Staszek …

Za nami półfinałowy odcinek muzycznego show, który przyniósł spore emocje. Jak zwykle nie brakowało doskonałych metamorfoz. W jedenastym odcinku triumfował Stanisław Karpiel-Bułecka, który tym razem przeistoczył się w Stanisławę Celińską. Jednak …

Źródło: RMF MAXXX

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kto zawalczy o wygraną? Tym razem …

Za jurorskim stołem wstali wszyscy jurorzy. A Staszkowi wykonania gratulowała sama Stanisława Celińska. „Momentami byłeś i Stasią Celińską, i sobą, i byliście razem oboje tym atramentem zapisani. To coś fenomenalnego, ty jesteś naprawdę lirycznym, …

Źródło: RMF FM

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *