"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Kazimierz Mazur?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Kazimierz Mazur?

Kazik Mazur

Autor: Materiały prasowe
Kazik Mazur w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zwycięzcą kolejnego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został Kazik Mazur. W brawurowy sposób wykonał "Piosenkę kubańską" Janusza Gniatkowskiego.

Za nami kolejny odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co wydarzyło się w show? Antek Smykiewicz ponownie zaskoczył jurorów swoją metamorfozą. Przeistoczył się w Nicolasa Reyesa z Gipsy Kings i zaśpiewał „Baila me”. „Wbiło mnie w ziemię, aż się po prostu zgrzałem (…). W twoim wykonaniu nie ma wątpliwości, że chodziło o Gipsy Kings”– powiedział po występie Paweł Królikowski. 

Iga Kreft z kolei wykonała „Guantanamera” Compaya Secundo. „Iga jesteś postaciowo znakomita. Pięknie. Jeśli chodzi o barwę głosu to były momenty, kiedy się faktycznie spotkałaś z postacią. Jednak ten kobiecy głos nie do opanowania był” – podsumowała Małgorzata Walewska.

Kasia Dąbrowska wcieliła się w Shakirę i zaśpiewała „Dare (La La La)”. „Wokalnie dla mnie byłaś dzisiaj Shakirą. Fantastycznie tańczysz. Mam wrażenie jakbyś była troszeczkę bardziej nieśmiała, bo Shakira ma troszkę więcej radości” – oceniła ten występ Kasia Skrzynecka.

Kazik Mazur zaśpiewał „Piosenkę kubańską” Janusza Gniatkowskiego. – To, co zrobił Kaziu, jest fenomenalne. Odwzorowanie jest fantastyczne – stwierdził Paweł Królikowski.

Marta Wiejak jako Camila Cabello zaśpiewała „Havanę”. – Taka właśnie powinna być Carmen. To co tutaj zaprezentowałaś absolutnie zgadza się z tym, co powinna czuć taka Hiszpanka, która właśnie zaraz eksploduje, ale jeszcze to będzie za chwilę – powiedziała Małgorzata Walewska.

Kamil Pawelski zaśpiewał „La Camisa Negra”. – Najważniejsze, co tutaj było do zrobienia to było uchwycić ducha tej latynoskiej muzyki, taki wewnętrzny ogień. I to moim zdaniem udało ci się w stu procentach – ocenił Kacper Kuszewski.

Ela Romanowska zachwyciła przemianą w Caro Emerald w „A Night Like This”. – Świetny występ, fantastyczny – zachwycił się Paweł Królikowski.

Staszek Karpiel–Bułecka przeistoczył się w Alvaro Solera i wykonał piosenkę „La cintura”. – Cudny jesteś Staszek. Masz takie ciepło i jesteś taki bardzo pozytywny – skomentowała występ Małgorzata Walewska.

Jurorzy zgodnie uznali, że najlepszy tego wieczoru był Kazik Mazur. To on został zwycięzcą odcinka. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Dominikowi Wijasowi podpopiecznemu Fundacji „Potrafię Pomóc”.


Czytaj więcej…

Kazik Mazur zwycięzcą odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kazik Mazur zaśpiewał "Piosenkę kubańską" Janusza Gniatkowskiego. – To, co zrobił Kaziu, jest fenomenalne. Odwzorowanie jest fantastyczne – stwierdził Paweł Królikowski. Marta Wiejak jako Camila Cabello zaśpiewała "Havanę”. – Taka właśnie powinna …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 7. s. 11. Wygrał Kazik Mazur

7. odcinek 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" należał do Marty Wiejak, Antka Smykiewicza i Kazimierza Mazura. To oni zachwycili jury i zgromadzili najwięcej punktów za swoje występy. Kto z nich wygrał? Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie …

Źródło: Telemagazyn.pl

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Kazimierz Mazur?

Dzięki punktom uczestników odcinek wygrał jednak Kazimierz Mazur. Wcielił się w polskiego wokalistę Janusza Gniatkowskiego. Wykonał jego największy przebój "Kuba wyspa jak wulkan gorąca". Fani zgodnie przyznali, że Kazik Mazur już dawno zasłużył …

Źródło: Wirtualna Polska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 6.04.2019: Kto wygrał siódmy odcinek …

Po głosowaniu jurorów 34 punkty zgromadziła Marta Wiejak, 26 Antek Smykiewicz a 25 Kazik Mazur. Uczestnicy zdecydowali, że z 55 punktami wygrał Kazik Mazur. Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Dominikowi Wijasowi podopiecznemu …

Źródło: Radio Eska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 – kto wygrał siódmy odcinek? [06.04 …

W sobotę, 6 kwietnia 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych. Siódmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Kazimierz Mazur.

Źródło: Radio ZET

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 11 WYNIKI. Kto wygrał 7. odcinek …

Fantastycznie tańczysz. Mam wrażenie jakbyś była troszeczkę bardziej nieśmiała, bo Shakira ma troszkę więcej radości" – powiedziała Kasia Skrzynecka. Kazik Mazur przeistoczył się w Janusza Gniatkowskiego w „Piosence kubańskiej”. "– To co zrobił Kaziu …

Źródło: Gala.pl

Kto był najlepszy w siódmym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo …

Za nami 7. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"! Odcinek wygrał Kazik Mazur, który przeistoczył się w Janusza Gniatkowskiego w „Piosence kubańskiej”. Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Dominikowi Wijasowi podopiecznemu Fundacji …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *