"Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Finał zaskoczył widzów. Kto wygrał?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Finał zaskoczył widzów. Kto wygrał?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 – kto wygrał? Na początku finaliści wcielili się w członków zespołu „Black Eyed Peas” w hicie „I Got A Feeling”. Potem rozpoczęła się już właściwa rywalizacja. – Bardzo się tego bałam, czy ja sobie poradzę z tym programem, czy potrafię być elastyczna – opowiadała Katarzyna Dąbrowska o swoich wrażeniach sprzed startu programu. W finale wcieliła się w Ryszarda Riedla z zespołu Dżem w utworze „List do M.”. – Masz w sobie głębię wrażliwości artystycznej. Ale masz jeszcze parę innych rzeczy. Umiesz połączyć ogromną wrażliwość z ogromną siłą. Umiesz połączyć niesamowitą precyzję z bardzo bogatymi i prawdziwymi emocjami. I dla mnie to wszystko tworzy wybitną osobowość artystyczną. Bardzo ci dziękuję za wszystkie twoje występy.

Z kolei udział w programie był marzeniem Kazika Mazura.– Wiem, że nie powinienem się do tego przyznawać, ale ja sam zgłosiłem się do tego programu i chciałem w nim być – opowiada aktor. – Czy drugi raz bym się zgłosił na własne życzenie? No ja myślę, że będę w następnej edycji – zdradził ze śmiechem Kazik. W finałowym wykonaniu wybrał postać Marylin Monroe i piosenkę „Bye Bye Baby”. – To jest niemożliwe, co ty tutaj wykonujesz. Twoje poczucie humoru, zazdroszczę twojej rodzinie, że mają kogoś takiego na święta. Po prostu jesteś tak znakomity, tak promieniuje z ciebie ten żart, taki niewymuszony, wiesz, który jest na niebywałym poziomie intelektualnym. Naprawdę jestem twoim fanem. Brawo – powiedziała Małgorzata Walewska.

– Ela Romanowska jest idealną osobą do tego programu – opowiadała o koleżance Katarzyna Zielińska. Na koniec Ela stała się Janet Jackson i wykonała hit „Together Again”. – Ela jakbym była facetem to bym leżała po prostu plackiem przed Tobą i błagała cię o rękę. Myślę, że nie przebijemy się przez tłum twoich fanów, których zyskasz jeszcze więcej po tym co tu wyrabiasz w tym programie – komplementowała Elę Kasia Skrzynecka.

W finałowym odcinku Antek Smykiewicz wcielił się w Serja Tankiana z zespołu System Of A Down i zaśpiewał „Toxicity” – Rozmawiałem z nim przez telefon, kiedy zaczynał program i mówił mi, że nie wie, czy sobie z tym poradzi – zdradził Adam Zdrójkowski. Każdy jego występ uważam był perełką głosową powiedziała Anna Guzik. – Jesteś takim zjawiskiem, to jest samorodny talent. Techniki nie masz za grosz, tylko lecisz na naturze. W momencie kiedy jesteś w dobrej formie – „nie ma przebacz”. Jeśli tylko dołożysz technikę, a dołożysz, bo jesteś młody – będziesz nie do przebicia. Jesteś tak niesamowitym wielkim talentem, a oprócz tego dobrym człowiekiem. Uwielbiam cię – podsumowała finałowe wykonanie i udział wokalisty w programie Małgorzata Walewska.  

Laureatem Żelaznej Twarzy i IV miejsca został Antek Smykiewicz, III – Ela Romanowska a II – Katarzyna Dąbrowska. Program wygrał Kazik Mazur!

„– No to jest chyba jakiś żart! Pamiętam jak oglądałem ze swoją żoną ten program, był wielkim moim marzeniem. I potem jak przychodziłem tutaj to moim celem było nie zajmować cały czas ostatniego miejsca. Dziękuję Państwu, bo to dla Was to robimy. Rzeczywiście marzenia się spełniają. I jeszcze marzenie takie, że możemy być wszyscy razem i się bardzo kochać, bo myślę, że to jest złoto dla wszystkich” – mówił wzruszony aktor. 

Kazik Mazur nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola.


Czytaj więcej…

"Twoja twarz brzmi znajomo". Romanowska była faworytką, ale to …

W piątek odbył się finał "Tańca z gwiazdami", w którym to Joanna Mazur wygrała z Gimperem. Wczoraj cała Europa (i nie tylko) śledziła Konkurs Piosenki Eurowizji. To nie wszystko. W sobotę miał również miejsce finał programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Źródło: Plotek.pl

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Finał zaskoczył widzów. Kto wygrał?

18 maja w finałowym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyła finałowa czwórka: Kasia Dąbrowska, Ela Romanowska, Antek Smykiewicz oraz Kazik Mazur. Uczestników oceniali jurorzy w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Kacper …

Źródło: Radio ChilliZet

"Twoja twarz brzmi znajomo". Niewielu spodziewało się, że on …

Finałowy odcinek jedenastej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Choć skład jurorski był tym razem nieco okrojony – Paweł Królikowski był nieobecny z powodu choroby – emocji nie brakowało. Na początku finaliści wcielili się w członków zespołu …

Źródło: RMF FM

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Finał: WYNIKI. Kto wygrał 11. edycję …

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 – kto wygrał? Na początku finaliści wcielili się w członków zespołu „Black Eyed Peas” w hicie „I Got A Feeling”. Potem rozpoczęła się już właściwa rywalizacja. – Bardzo się tego bałam, czy ja sobie poradzę z tym programem, …

Źródło: Gala.pl

Kazik Mazur wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Co działo się w …

Jedenasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo przeszła do historii! Przez kilkanaście tygodni, mieliśmy szansę podziwiać występy takich artystów, jak: Ela Romanowska, Katarzyna Dąbrowska, Antek Smykiewicz, Kazik Mazur, Marta Wiejak, Staszek …

Źródło: Radio Eska

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy zwycięzcę wielkiego finału

Za nami emocje związane z finałem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zwycięzcą show został Kazimierz Mazur, który w ostatnim odcinku wcielił się w Marilyn Monroe. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 37. Kazimierz Mazur wygrał "Twoja twarz brzmi znajomo" …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *