Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 23.03.2019: Kto wygrał piąty odcinek …

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 23.03.2019: Kto wygrał piąty odcinek ...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 – kto wygrał piąty odcinek? 23 marca 2019 roku poznaliśmy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiedzieliśmy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 5. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" i kto wygrał program w tym tygodniu.

Wiadomo już, kto wygrał piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11! W sobotę, 23 marca 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrał Antek Smykiewicz.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrała Ela Romanowska. W czwartym odcinku wygrał Kamil Pawelski ("Ekskluzywny Menel").

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 – kto kogo wylosował na 6. odcinek? [METAMORFOZY 30.03]

Na koniec czwartego odcinka uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 23 marca mogliśmy zobaczyć m.in. Snoop Dogga, Katy Perry czy Kasię Nosowską.

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 23.03.2019 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym odcinku:

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 – kto kogo wylosował? [METAMORFOZY 23.03]

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl/KP


Czytaj więcej…

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 11. Wygrał Antek

Gratuluję, wspaniale – mówiła Małgorzata Walewska. Antek Smykiewicz wcielił się w Rag'n'Bone Mana i zaśpiewał hit "Skin". Otrzymał od Kasi Skrzyneckiej oklaski na stojąco. – Byłeś znakomity. Dziękuję ci – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Iga Krefft zmieniła …

Źródło: Telemagazyn.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 23.03.2019: Kto wygrał piąty odcinek …

Katarzyna Dąbrowska i Ela Romanowska miały więc po 28 punktów a Antek 23. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Antek Smykiewicz. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Julkowi Maciągowi podopiecznemu Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Źródło: Radio Eska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 WYNIKI. Kto wygrał 5. odcinek …

Antek Smykiewicz wcielił się w Rag'n'Bone Mana i zaśpiewał hit „Skin”. Otrzymał od Kasi Skrzyneckiej oklaski na stojąco. – Byłeś znakomity. Dziękuję ci – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Iga Krefft zmieniła się w Katy Perry w "Last Friday Night". – Jestem pod …

Źródło: Gala.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 – kto wygrał piąty odcinek? [23.03 …

W sobotę, 23 marca 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrał Antek Smykiewicz.

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *