TVN jednak pokaże film Sekielskich. "Tylko nie mów nikomu …

TVN jednak pokaże film Sekielskich. "Tylko nie mów nikomu ...

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” miał swoją telewizyjną premierę. W czwartek produkcję jako pierwsza zdecydowała się pokazać Telewizja WP. Teraz okazuje się, że kolejna stacja telewizyjna wyemituje dokument o pedofilii w Kościele. W piątek późnym wieczorem film pokaże telewizja TVN.

Dokument wywołał olbrzymią dyskusję. W ciągu zaledwie kilku dni w serwisie YouTube film Sekielskiego obejrzano już kilkanaście milionów razy. Mówią o nim wszyscy – politycy, gwiazdy, hierarchowie kościelni. Tymczasem bracia Sekielscy nie otrzymali za film ani grosza. To jednak nie wszystko.

Tomasz Sekielski przyznał że prawa do filmu „Tylko nie mów nikomu” planuje oddać za darmo. Proponował to między innymi Telewizji Polskiej, rozesłał do innych telewizji (w tym TVN), trwają również rozmowy z Netflixem.

Telewizja WP jako pierwsza zdecydowała się pokazać film „Tylko nie mów nikomu” na swojej antenie. Premierowo można było zobaczyć go w Telewizji WP w czwartek 16 maja o godzinie 23:00. Chociaż był to późny wieczór film Sekielskiego obejrzało ponad 170 tys widzów. Dzięki temu wynikowi dokument Tomasza Sekielskiego był najchętniej oglądaną pozycją w 2019 r. w Telewizji WP.

TVN jest drugą stacją – po telewizji WP – która pokaże film braci Sekielskich. Jak informuje „Press”, dokument udostępniła również platforma Vod.pl należąca do Ringier Axel Springer Polska.

Film „Tylko nie mów nikomu” będzie można obejrzeć na antenie TVN w piątek, 17 maja o godzinie 23. 

Produkcję można również obejrzeć w serwisie YouTube. Link znajduje się TUTAJ.

Czytaj także: Faworytka Eurowizji chwali zespół Tulia. „Jedna z lepszych piosenek”


Czytaj więcej…

"Tylko nie mów nikomu": TVN pokaże dziś film braci Sekielskich

Film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich, poruszający temat pedofilii w Kościele, zostanie wyemitowany w piątkowy wieczór w stacji TVN. Dokument miał premierę 11 maja w serwisie YouTube; po tygodniu wyświetlono go …

Źródło: Onet.pl

"Tylko nie mów nikomu" w TVN – kiedy io której oglądać film …

"Tylko nie mów nikomu" w TV – długo wyczekiwana informacja o emisji wstrząsającego dokumentu o pedofilii w polskich Kościołach została potwierdzona. Film wyemitowany zostanie jeszcze w maju. Kiedy oglądać "Tylko nie mów nikomu" w TVN i o której …

Źródło: Radio ZET

TVN jednak pokaże film Sekielskich. "Tylko nie mów nikomu

Dziennikarka naTemat Anna Dryjańska pytała kilka dni temu czołowe stacje telewizyjne o ewentualną emisję "Tylko nie mów nikomu". Trzy dni temu ani Polsat, ani TVN, ani TVP nie potwierdziły, że na ich antenie będzie można obejrzeć ten głośny film.

Źródło: naTemat

TVN wyemituje "Tylko nie mów nikomu". O godz. 23.00

… na YouTube ma już ponad 18 mln wyświetleń. TVN będzie teraz drugą stacją, która wyemituje go na swojej antenie – po Telewizji WP, która zrobiła to w czwartek, również o godz. 23.00. Dokument „Tylko nie mów nikomu” udostępnił również serwis VOD.pl.

Źródło: Rzeczpospolita

"Tylko nie mów nikomu" w TVN. Transmisja filmu w piątek 17 maja o …

Autorem dokumentu „Tylko nie mów nikomu” jest Tomasz Sekielski, reporter, dziennikarz śledczy, korespondent wojenny, dokumentalista i pisarz. Karierę dziennikarską zaczynał w bydgoskim radiu VOX, następnie był związany z Radiem Wawa, z którego …

Źródło: Gazeta Lubuska

TVN pokaże film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” miał swoją telewizyjną premierę. W czwartek produkcję jako pierwsza zdecydowała się pokazać Telewizja WP. Teraz okazuje się, że kolejna stacja telewizyjna wyemituje dokument o pedofilii w Kościele. W piątek …

Źródło: wMeritum.pl

"Tylko nie mów nikomu": TVN wyemituje głośny dokument

Bracia już zapowiedzieli chęć realizacji kolejnej części filmu. Skupiałaby się ona na osobach, których historie nie trafiły do "Tylko nie mów nikomu". Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, szczegóły mają zostać podane w ciągu maksymalnie dwóch tygodni.

Źródło: Interia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *