TTBZ 2019. Kazimierz Mazur wygrał program "Twoja twarz brzmi …

Filmowe i serialowe ekranizacje Sherlocka Holmesa. Znacie je ...

W rozmowie z portalem VIVA.pl aktor tłumaczył, że czek na 100 tysięcy złotych przekaże fundacji Teresy i Kazimierza Jednorogów, bo ta pomogła niegdyś jego córce.

Apolonia miała niedużą dysfunkcję. Chodziłem wszędzie, szukałem pomocy, a lekarze bagatelizowali sprawę. Oni jako jedyni wyciągnęli do nas rękę i przez terapię naprawili mi dziecko. To jest moje podziękowanie za ich działania i wiem, że ta nagroda zostanie właściwie wykorzystana – powiedział Kazimierz Mazur.

– To dla nas ogromne zaskoczenie! – mówi wzruszony Kazimierz Jednoróg, dyrektor organizacji. – Ta kwota jest jedną z najwyższych darowizn w historii. Dzięki niej będziemy mogli rozbudować ośrodek znajdujący się przy ulicy Szymanowskiego w Opolu. Pojawią się między innymi nowe pomieszczenia do rehabilitacji oraz przechowywania dokumentacji pacjentów. Wartość całej inwestycji szacujemy na 1,2 miliona złotych, więc fundusze przekazane przez pana Mazura są dla nas znaczącym wsparciem. Dziękujemy za nie z całego serca – podsumowuje Kazimierz Jednoróg.

Zobacz najlepsze wcielenia Kazimierza Mazura w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"


Czytaj więcej…

TTBZ 2019. Kazimierz Mazur wygrał program "Twoja twarz brzmi …

To jest moje podziękowanie za ich działania i wiem, że ta nagroda zostanie właściwie wykorzystana – powiedział Kazimierz Mazur. – To dla nas ogromne zaskoczenie! – mówi wzruszony Kazimierz Jednoróg, dyrektor organizacji. – Ta kwota jest jedną z …

Źródło: Opole NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *