Trzecie dziecko? Do czterdziestki Anna Mucha chce spełnić kilka …

Uczniowie zostawią komputery, przesiądą się na rowery. Rusza ...

Anna Mucha już niedługo obchodzić będzie 39 urodziny. W rozmowie z jednym z dwutygodników gwiazda opowiedziała o swoich marzeniach i planach zawodowych na kolejny rok. Czy gwiazda marzy o trzecim dziecku, a może chce zostać projektantką butów? Nie uwierzycie, co odpowiedziała.

Anna Mucha istnieje w polskim show-biznesie od wielu lat, a swoje pierwsze kroki, jako aktorka stawiała jako dziecko, grając u Spielberga i Wajdy. Gwiazda już za rok skończy 40 lat, co wiąże się z jej wieloma planami i marzeniami. Co planuje aktorka? Możecie być zaskoczeni.

Anna Mucha nie narzeka na brak zajęć. Gra w M jak Miłość oraz w teatrze, a w domu czeka na nią partner i dwójka dzieci: 5-letni Teodor oraz 7-letnia Stefania. Wydawałoby się, że aktorka osiągnęła już bardzo wiele, jednak jak powiedziała w rozmowie z magazynem Party, ma ochotę na więcej. O czym marzy Anna Mucha?

– Zasadziłam drzewo, urodziłam syna, spłacam kredyt na dom… Wydawałoby się, że mam wszystko – mówi i dodaje: Zjeść w 10 najlepszych restauracjach w Europie, zobaczyć „wielką piątkę” Afryki (bawół, słoń, lew, lampart i nosorożec czarny), zaprojektować własną kolekcję butów i biżuterii– wyznała w Party.

Jak się okazuje, Anna Mucha nie myśli o kolejnym dziecku, woli skupić się na wychowaniu tych, co ma i podróżowaniu.

Podczas ostatnich tygodni najbardziej grzejącym tematem w polskich mediach jest strajk nauczycieli. Tym razem nawet celebryci wypowiadają się na ten temat, nie było inaczej w przypadku Anny Muchy, która w zaskakujących słowach wyraziła swoje zdanie na ten temat.

– Ja nie popieram strajku nauczycieli. Ja popieram wszystkie te postulaty, które mówią o tym, żeby nasze dzieci były w dobrych rękach i w rękach ludzi, którzy są fachowcami. A fachowcy powinni być za swoje zaangażowanie odpowiednio wynagradzani– cytuje gwiazdę pomponik.pl

Anna Mucha zawsze była odważna i nie bała się mówić co myśli, nawet gdy jej słowa budziły wiele kontrowersji.

  1. Maryla Rodowicz poddała się operacji plastycznej? Znajoma gwiazdy zdradziła szczegóły
  2. Michał Szpak na koncercie przeżył chwilę grozy. „Nie wiedziałem, czy zginę dzisiaj, czy jednak nie”
  3. Mówiło się, że Izabela Trojanowska grała w filmach dla dorosłych w Niemczech. Gwiazda skomentowała

Anna Mucha powiedziała o swoich marzeniach.


Czytaj więcej…

Trzecie dziecko? Do czterdziestki Anna Mucha chce spełnić kilka …

Wydawałoby się, że mam wszystko – mówi i dodaje: Zjeść w 10 najlepszych restauracjach w Europie, zobaczyć „wielką piątkę” Afryki (bawół, słoń, lew, lampart i nosorożec czarny), zaprojektować własną kolekcję butów i biżuterii – mówi „Party” Mucha.

Źródło: Party.pl

Anna Mucha marzy o trzecim dziecku, a może chce zostać …

Anna Mucha już niedługo obchodzić będzie 39 urodziny. W rozmowie z jednym z dwutygodników gwiazda opowiedziała o swoich marzeniach i planach zawodowych na kolejny rok. Czy gwiazda marzy o trzecim dziecku, a może chce zostać projektantką …

Źródło: Lelum.pl

Anna Mucha będzie świętować urodziny przez cały rok! Na …

Anna Mucha przez rok planuje świętować swoje urodziny! W przyszłym roku gwiazda skończy 40 lat, zanim jednak zdmuchnie świeczki z tortu, planuje spełnić swoje największe, kosztowne marzenie. Nikt nie ma takich oryginalnych pomysłów jak gwiazda M …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *