Choć nieoficjalnie krążyła ta wiadomość po Twitterze, to dopiero dzisiaj możemy to oficjalnie potwierdzić!

Rośnie konkurencja do FAME MMA! W Polsce powstała nowa organizacja mieszanych sztuk walki, która będzie doprowadzać do walk znanych szerokim kręgom ludzi. Oto szczegóły pierwszej gali FREE FIGHT FEDERATION MMA!

Jak oficjalnie potwierdzono na konferencji prasowej promującej to wydarzenie, gala FFF MMA 1 odbędzie się 8 czerwca w Zielonej Górze, a walkami promującymi to wydarzenie będą starcia:

  • piosenkarza disco-polo i brata Mariusza Pudzianowskiego – Krystiana Pudzianowskiego z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem 
  • zawodnika MMA i celebryty znanego z występu w Warshaw Shore – Pawła „Trybsona” Trybały z zawodnikiem MMA i bokserem Marcinem Najmanem
  • twórca programu telewizyjnego, jeden z braci Collins – Greg Collins i uczestnik pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

Konkurencja do FAME MMA! Oto szczegóły pierwszej gali FFF MMA - Najman, "Trybson", brat Pudziana...

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy chcą się sprawdzić w najtwardszej formule sportów walki. Pierwsza gala FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze!

FFF: Free Fight Federation bilety już w sprzedaży.