Trwa walka z żywiołem. Strażacy z powiatu olkuskiego walczą z …

Południe Polski walczy z intensywnymi opadami deszczu. Alarmy ...

Posiadamy coraz więcej, ale zadłużamy się coraz bardziej

Dobra sytuacja gospodarcza i wyższy dochód rozporządzalny przypadający na gospodarstwo domowe spowodowały widoczny w 2018 roku wzrost nastrojów prokonsumpcyjnych. Popyt wewnętrzny wzrósł w 2018 r. o 5,3 proc., a więc był wyższy niż 5,1 proc.

Źródło: Gazeta Krakowska

Małopolskie miasta i wsie walczą z wodą [WASZE ZDJĘCIA]

Walkę z żywiołem dokumentują na zdjęciach, które zamieszczamy w powyższej galerii. Zrobiłeś zdjęcie wielkiej wody? Wyślij je do nas, umieścimy je w tym materiale. Wyślij na internet@gk.pl lub za pośrednictwem facebooka "Gazeta Krakowska".

Źródło: Gazeta Krakowska

Trwa walka z żywiołem. Strażacy z powiatu olkuskiego walczą z …

Z godziny na godzinę pogarsza się sytuacja związana z ciągłymi opadami deszczu. Strażacy z powiatu olkuskiego od dzisiaj rana interweniowali już ponad 20 razy. Sytuacja najgorzej wygląda na terenie gminy Wolbrom oraz Trzyciąż. Zobacz galerię(9 zdjęć).

Źródło: Gazeta Krakowska

Ulewy w Krakowie. Bulwary wiślane zostały zalane [ZDJĘCIA]

Po bardzo intensywnych opadach deszczu, w całej Małopolsce mamy do czynienia z podtopieniami. Intensywne ulewy dają się we znaki także krakowianom. Poza problemami w komunikacji miejskiej i podtopieniami niektórych posesji, doszło także do …

Źródło: Gazeta Krakowska

Kraków sparaliżowany. Kierowcy i pasażerowie utknęli w …

Aktualizacja 16.44. Nieprzejezdna ulica Spacerowa. Aktualizacja 16.40. Przystanek Szpital Narutowicza został zalany. Tramwaje kursują, choć z lekkim opóźnieniem. Aktualizacja 16.35. Wykolejenie tramwaju na pętli Borek Fałęcki. Kursuje komunikacja …

Źródło: Gazeta Krakowska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *