Trener Dinama: Szymański pasuje do naszego klubu

Wybory 2019. Zobacz, kto dostał się do PE

Sebastian Szymański został sprzedany z Legii Warszawa do Dinama Moskwa. Zdaniem dziennikarza „Super Expressu”, Piotra Koźmińskiego, stołeczny klub zarobi na pomocniku co najmniej 5,5 mln euro. Co najmniej, gdyż w umowie zawarte zostały klauzule, na mocy których kwota transferowa może wzrosnąć nawet do siedmiu mln euro.

– Jestem przepełniony pozytywnymi emocjami i szczęśliwy, że trafiłem do tak dużego klubu jak Dinamo Moskwa. Już nie mogę się doczekać debiutu w nowym zespole i mam nadzieję, że uda mi się dać klubowi wszystko co najlepsze, byśmy wspólnie osiągnęli wyznaczone cele. Jestem przekonany, że to miejsce, w którym się rozwinę i poprawię swoje umiejętności – powiedział Szymański na oficjalnej stronie moskiewskiego klubu.


Czytaj więcej…

Sebastian Szymański o swoim transferze: Trafiłem do wielkiego klubu

Sebastian Szymański został sprzedany z Legii Warszawa do Dinama Moskwa. Zdaniem dziennikarza "Super Expressu", Piotra Koźmińskiego, stołeczny klub zarobi na pomocniku co najmniej 5,5 mln euro. Co najmniej, gdyż w umowie zawarte zostały …

Źródło: Sport.pl

Sebastian Szymański tuż za rekordzistą. Najdrożsi piłkarze w historii …

W styczniu bieżącego roku 4 mln euro za Sebastiana Walukiewicza Pogoni Szczecin zapłaciło Cagliari. 19-letni stoper dograł sezon w barwach Portowców, a w lipcu zamelduje się we Włoszech. Podczas MŚ U-20 2019 udowadnia, że był wart tych pieniędzy.

Źródło: WP SportoweFakty

Sebastian Szymański żegna się z Legią. Czas na podbój ligi …

W końcu. Takie krótkie stwierdzenie idealnie pasuje do tego transferu. Sebastian Szymański doczekał się przenosin do ligi rosyjskiej. 20-latek będzie grać w Dynamo Moskwa! O sadze transferowej związanej z pomocnikiem można pisać naprawdę wiele.

Źródło: Futbolnews.pl

Transfery w Lotto Ekstraklasie: stan na 01.06.2019. Sebastian

Transfery w Lotto Ekstraklasie. Ostatnią najwyższą kwotę zaksięgowano przy Łazienkowskiej. W piątek Legia Warszawa za 5,5 mln euro (z bonusami) sprzedała Sebastiana Szymańskiego do rosyjskiego Dynama Moskwa. A co u innych? Oto zaktualizowana …

Źródło: Gol24

Polski talent z Legii sprzedany do Moskwy

Sebastian Szymański od nowego sezonu będzie bronił barw Dynama Moskwa. O sprzedaży swojego piłkarza Legia Warszawa poinformowała w piątek wieczorem. Stołeczny klub na transferze zarobi 5,5 mln euro, ale kwota ta może jeszcze wzrosnąć.

Źródło: m.niezalezna.pl

Trener Dinama: Szymański pasuje do naszego klubu

Od nowego sezonu Sebastian Szymański będzie piłkarzem Dinama Moskwa, z którym podpisał pięcioletni kontrakt. Rosyjski klub zapłaci Legii Warszawa ok. 5,5 mln euro, a kwota – razem z bonusami – może w przyszłości wzrosnąć do siedmiu milionów.

Źródło: Legia.Net (komunikaty prasowe)

Ile Legia zarobi na Szymańskim? Klub musi podzielić się …

Legia Warszawa sprzedała Sebastiana Szymańskiego do Dynama Moskwa za rekordową sumę. Drużyna ze stolicy Polski nie otrzyma jednak całej kwoty transferu, ponieważ będzie musiała podzielić się nią z innymi podmiotami.

Źródło: Transfery.info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *