Transmisja meczu Liverpool FC – FC Barcelona w TV i live stream …

Transmisja meczu Liverpool FC - FC Barcelona w TV i live stream ...

W pierwszym meczu na Camp Nou pomiędzy tymi zespołami FC Barcelona wygrała 3:0. Czy to oznacza, że „Duma Katalonii” może być już pewna wzięcia udziału w wielkim finale? Poprzednie edycje Ligi Mistrzów pokazały, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe. Spotkanie w Liverpoolu potrwa przynajmniej 90 minut, a atmosfera panująca na tym stadionie na pewno będzie niezwykle motywująca dla piłkarzy Jurgena Kloppa. Ten mecz rozpocznie się dziś o godzinie 21:00 i można oglądać go zarówno w telewizji, jak i w Internecie – szczegóły poniżej.

Jedyna transmisja telewizyjna z tego spotkania zostanie wyemitowana na antenie Polsat Sport Premium 1. Miesięczny dostęp do kanałów Polsat Sport Premium u większości operatorów kosztuje 30 zł

Internetowa transmisja będzie dostępna na platformie Ipla, która należy do Cyfrowego Polsatu. Sportowy pakiet na tej stronie również nie jest darmowy. Oglądanie meczów Ligi Mistrzów w tym miejscu kosztuje 40 zł za tydzień użytkowania.

Informujemy, że na stronie Meczyki.pl dostępna jest darmowa relacja LIVE. Aby do niej przejść należy kliknąć TUTAJ.

Wraz z firmą STS przygotowaliśmy wyjątkową ofertę specjalnie dla użytkowników serwisu Meczyki.pl, a jest nią darmowy zakład w wysokości 29 zł. Aby go aktywować, należy kliknąć w podany poniżej link i założyć nowe konto na stronie STS. W trakcie rejestracji wystarczy wpisać kod bonusowy 1000plus29pln, a darmowy zakład będzie dostępny w ciągu godziny bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy.

Nie ulega wątpliwości, że strata trzech goli jest bardzo duża i najprawdopodobniej okaże się nie do odrobienia tym bardziej, że „The Reds” będą musieli poradzić sobie bez Mohameda Salaha, Naby’ego Keity i Roberto Firmino. Piłkarze Valverde mają już w Lidze Mistrzów duże doświadczenie i z pewnością zrobią wszystko, aby uniknąć błędów popełnionych rok temu w ćwierćfinale z AS Romą. Typujemy, że goście nie przegrają tego meczu, a kurs na to zdarzenie wynosi 1.7.


Czytaj więcej…

Transmisja meczu Liverpool FC – FC Barcelona w TV i live stream …

Wraz z firmą STS przygotowaliśmy wyjątkową ofertę specjalnie dla użytkowników serwisu Meczyki.pl, a jest nią darmowy zakład w wysokości 29 zł. Aby go aktywować, należy kliknąć w podany poniżej link i założyć nowe konto na stronie STS. W trakcie …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *