Tragiczny wypadek w Lubuskiem. 19-latek zginął na miejscu

Tragiczny wypadek w Lubuskiem. 19-latek zginął na miejscu

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (16-17 marca) przy ulicy Ogniowej we Włocławku. Operator monitoringu zauważył bójkę na parkingu przy Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku.

Na miejsce wysłano policję i patrol straży miejskiej. Policjanci dotarli na miejsce pierwsi.

Jak informuje rzecznik straży miejskiej Dariusz Rębiałkowski, do poszkodowanego 19-latka została wezwana karetka pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala.

Rzecznik policji we Włocławku nadkom. Joanna Seligowska-Osatatek poinformowała, że na miejscu doszło do szarpaniny między 19 i 21-latkiem. Młodszy mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala, lecz po badaniach okazało się, że jest tylko poobijany. Funkcjonariusze zakończyli swoje czynności.

Dodajmy iż w minionym weekendzie do Dyżurnego Straży Miejskiej wpłynęło łącznie 95 interwencji. Operatorzy monitoringu miejskiego zaobserwowali 14 zdarzeń, najczęściej dotyczących spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz udzielania pomocy osobom znajdującym się pod wpływem alkoholu, które swoim zachowaniem dały powód do zgorszenia w miejscu publicznym, albo znajdowały się w stanie powodującym zagrożenie dla życia i zdrowia.

Do innego, niecodziennego zdarzenia uchwyconego przez monitoring miejski doszło tej samej nocy, kilka minut po godzinie 3-ej nad ranem, operator zauważył dziwnie zachowujących się 4 mężczyzn. Jeden z nich niósł łopatę, drugi duży pakunek owinięty w folię. Okazało się, że mężczyźni w ten sposób technicznie przygotowani, mieli zamiar w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami pozbyć się zdechłego psa.

Ponieważ nie doszło do realizacji wykroczenia, po ustaleniu danych osobowych, mężczyźni zostali zwolnieni, a martwy pies, z uwagi na podejrzenie popełnienia przestępstwa polegającego na znęcaniu się lub niewłaściwym utrzymywaniu zwierzęcia, został przetransportowany do Schroniska dla Zwierząt.

Natomiast w niedzielny poranek na Placu Wolności dwóch amatorów alkoholu spotkało się w celu jego spożycia, zostali wypatrzeni przez operatora monitoringu wizyjnego miasta, jeden z nich na miejscu otrzymał mandat karny, wobec drugiego zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego we Włocławku.

Policyjna akcja "Trzeźwa Autostrada" w powiecie włocławskim. Skontrolowano 324 kierowców. Zobaczcie zdjęcia


 pc

Policyjna akcja "Trzeźwa Autostrada" w powiecie włocławskim….

Wideo: Pożar przy Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku


Czytaj więcej…

Ruch śledczych ws. zaginięcia Joanny Matjaszek. Wyjaśnią sprawę …

Dom, w którym śledczy prowadzili dzisiaj czynności, należy do rodziny W. To właśnie tutaj 19 lat temu mieszkał Przemysław W., wówczas 20-letni mężczyzna. O tym, że W. może być zamieszany w sprawę Onet pisał w obszernym reportażu w lipcu zeszłego …

Źródło: Onet.pl

Tragiczny wypadek w Lubuskiem. 19-latek zginął na miejscu

19-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło w poniedziałek na odcinku drogi nr 22 między Strzelcami Krajeńskimi a wsią Licheń w pow. strzelecko-drezdeneckim w Lubuskiem – poinformował PAP Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w …

Źródło: Radio ZET

19 marca to ważna data na Karmelu

Józefa u karmelitów bosych w Wadowicach przyozdobiony został 19 marca 2004 roku papieskim Pierścieniem Rybaka Ojca Świętego Jana Pawła II. Tego dnia kościół karmelitów bosych „Na Górce” otrzymał także od kardynała Franciszka Macharskiego tytuł …

Źródło: wadowiceonline.pl

Bójka na ulicy Ogniowej we Włocławku. 19-latek trafił do szpitala

Joanna Seligowska-Osatatek poinformowała, że na miejscu doszło do szarpaniny między 19 i 21-latkiem. Młodszy mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala, lecz po badaniach okazało się, że jest tylko poobijany. Funkcjonariusze zakończyli swoje czynności …

Źródło: Włocławek NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *