Towarzysko: zwycięstwo rozdrażnionej Brazylii. Mocne wejście …

Towarzysko: zwycięstwo rozdrażnionej Brazylii. Mocne wejście ...

Goście przed przerwą grali bardzo słabo, a prowadzenie Czechów było efektem ich przewagi. Na gola kibice czekali wprawdzie do 37. minuty, ale było warto. David Pavelka otrzymał piłkę przed polem karnym i huknął lewą nogą nie do obrony.

Kluczowymi momentami dla spotkania okazały się jednak zmiany. I to w wykonaniu obu trenerów. Tuż po przerwie Jaroslav Silhavy wprowadził na boisko Theodora Gebre Selassiego, a ten w jednym z pierwszych kontaktów z piłką, wyłożył ją… Roberto Firmino. Brazylijczyk z prezentu skorzystał i zrobił się remis.

Drugi gol dla Canarinhos był natomiast zasługą ich rezerwowych. David Neres wystawił piłkę do pustej siatki Gabrielowi Jesusowi, a ten wpakował ją pod poprzeczkę. Napastnik Manchesteru City ustalił także wynik spotkania w doliczonym czasie gry, gdy wykończył koronkową akcję złożoną z kilku podań na jeden kontakt oraz jednego zagrania piętą.

Czesi w ten sposób nie odkuli się za bolesną porażkę na starcie eliminacji mistrzostw świata, gdy ulegli Anglii 0:5.

Czechy – Brazylia 1:3 (1:0)

Bramki: David Pavelka (37) – Roberto Firmino (49), Gabriel Jesus (83, 90).

… czasie gry, gdy wykończył koronkową akcję złożoną z kilku podań na jeden kontakt oraz jednego zagrania piętą. Czesi w ten sposób nie odkuli się za bolesną porażkę na starcie eliminacji mistrzostw świata, gdy ulegli Anglii 0:5. CzechyBrazylia 1:3 (1:0).

Źródło: Onet.pl

Piłkarze obu drużyn chcieli osłodzić sobie marcową przerwę reprezentacyjną. Brazylia zremisowała w niej 1:1 z Panamą i tak skończyła się jej seria sześciu zwycięstw. Z kolei Czesi dostali lanie 0:5 od Anglików na początek eliminacji do mistrzostw Europy.

Źródło: WP SportoweFakty

Czechy przegrały w Pradze z Brazylią, dwa decydujące gole …

Czechy przegrały u siebie z Brazylią 1:3 (1:0) w towarzyskim meczu rozegranym we wtorek w Pradze. Na Sinobo Stadium prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił uderzeniem z dystansu David Pavelka. Cztery minuty po zmianie stron wyrównał po …

Źródło: CANAL+

Piękny gol Czecha przeciwko Brazylii. Alisson był bez szans (WIDEO)

We wtorkowy wieczór w Pradze, Czesi w meczu towarzyskim podejmowali naszpikowaną gwiazdami Brazylię. Mimo to gospodarze objęli prowadzenie na Sinobo Stadium. Pięknego gola strzelił David Pavelka. Przy silnym i precyzyjnym uderzeniu pomocnika …

Źródło: polsatsport.pl