Top Secret pod nowym adresem

Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie ...

Trzy tygodnie temu w Gemini Park został otwarty pierwszy w mieście salon Carry. Teraz oferta „fashion” tyskiej galerii zyskuje kolejnego najemcę – Top Secret. Polska marka zdecydowała się zainwestować w wynajem salonu o powierzchni 180 m kw. To już kolejny rodzimy brand odzieżowy, który działać będzie Gemini Park. Jak zapowiadają przedstawiciele Gemini Park, takich otwarć w najbliższych miesiącach będzie więcej.

– Rozwój oferty modowej jest dziś dla nas jednym z priorytetów. Sklepy z tego segmentu zajmują już ponad 52% powierzchni centrum handlowego, z czego większość należy do dużych, popularnych w Polsce sieci odzieżowych i obuwniczych. Ten segment oferty będzie dalej rósł – zapowiada Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Park.

– Staramy się stale uzupełniać naszą ofertę. Zapraszamy przy tym do współpracy polskie i zagraniczne marki, przede wszystkim sieciowe. Pozwala nam to tworzyć niezwykle nowoczesny tenant-mix, dopasowany do rodzinnego formatu naszego centrum handlowego, ale przede wszystkim do oczekiwań klienta na lokalnym rynku – mówi.

Te spełni także najnowszy sklep. Klienci Top Secret znajdą w nim szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej, a także dodatki. Oferta dla kobiet obejmuje m.in. bluzki, koszule, spódnice, sukienki, t-shirty i żakiety, a także bieliznę, kostiumy kąpielowe czy okulary. Panowie w nowym sklepie znajdą m.in. koszule, marynarki, spodnie, swetry, a także akcesoria.

Dla Gemini Park Tychy jest to już 47 otwarcie w segmencie modowym. Top Secret to także 26 polska marka modowa, która podjęła decyzję o ulokowaniu swojego salonu w tyskiej galerii. W ofercie galerii można dziś znaleźć tak popularne marki sieciowe jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker, Deichmann, CCC, Medicine, House, Cropp, Orsay czy Diverse.

– Moda pozostaje tym elementem naszej oferty, który przyciąga najwięcej klientów. Dlatego systematycznie poszerzamy ten segment. Zróżnicowany tenant-mix, w którym obecne są marki z wyższej półki, marki sieciowe, czy sieci dyskontowe sprawia natomiast, że coś dla siebie znajdzie u nas zarówno młodzież, osoba w średnim wieku, jak również osoba starsza, bez względu na zasobność portfela – mówi Malcharek.

Samo centrum handlowe jest już w ponad 98 proc. wynajęte. I jak podkreśla przedstawicielka właściciela obiektu, komercjalizacja ostatniej wolnej powierzchni powinna zostać zamknięta do końca tego roku. – Gemini Park cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku powierzchni handlowych – ocenia Malcharek.

– Obecnie prowadzimy rozmowy z kilkunastoma potencjalnymi najemcami z różnych branż. Pierwsze efekty już są, zarówno w ostatnich otwarciach, jak i w ogłoszonych niedawno podpisanych umowach, w tym m.in. z marką KONSIMO, która otworzy w Gemini swój pierwszy salon na Śląsku – wylicza.

Jeszcze w tym roku ma ruszyć rozbudowa galerii. Na dodatkowych 6,5 tys. m kw. powstanie wielkopowierzchniowe, wielosalowe kino oraz nowe restauracje i punkty usługowe. W planach jest także strefa zabaw dla najmłodszych.


Czytaj więcej…

Oferta Gemini Park Tychy bogatsza o salon Top Secret

Gemini Park Tychy kontynuuje rozwój swojej oferty. Kolejnym najemcą, który dołącza do oferty największego centrum handlowego w tym mieście jest polska marka odzieżowa Top Secret. Gemini Park Tychy wypełnia się nowymi markami. Pierwsza połowa …

Źródło: Retailnet

Top Secret najemcą Gemini Park Tychy

… CCC, Medicine, House, Cropp, Orsay czy Diverse. – Obecnie prowadzimy rozmowy z kilkunastoma potencjalnymi najemcami z różnych branż. Pierwsze podpisane umowy ją są, w tym m.in. z marką KONSIMO, która otworzy w Gemini swój pierwszy salon na …

Źródło: DlaHandlu.pl

Top Secret pod nowym adresem

Trzy tygodnie temu w Gemini Park został otwarty pierwszy w mieście salon Carry. Teraz oferta „fashion” tyskiej galerii zyskuje kolejnego najemcę – Top Secret. Polska marka zdecydowała się zainwestować w wynajem salonu o powierzchni 180 m kw.

Źródło: PropertyNews.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *