Top Model 8: odcinek 2. Poznajcie kolejnych uczestników programu …

Pierwszy raz w "Top Model" jury przyznało ZŁOTY BILET. Dostała go …

Jest nią Klaudia El Dursi (30 l.). Urodziła się w Polsce, ale jej tata pochodzi z Libii. Klaudia pracuje jako krawcowa i jak sama mówi, modeling od zawsze był jej marzeniem: – Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, (.

Źródło: Super Express

Top Model 8: odcinek 2. Poznajcie kolejnych uczestników programu …

Dzięki niemu wybrana uczestniczka lub uczestnik od razu trafi do domu modelek. Kto go otrzymał? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy dopiero pod koniec drugiego odcinka Top Model 8. Szczęśliwą posiadaczką złotego biletu okazała się Klaudia El Dursi.

Źródło: Glamour

"Top Model" sezon 8. odcinek 2. Pierwszy złoty bilet przyznany! Kto …

Kto zrobił na jurorach tak ogromne wrażenie, że ci postanowili dać mu taki kredyt zaufania? 30-letnia Klaudia El Dursi, mama dwójki dzieci, która na co dzień prowadzi małą pracownię krawiecką. Jej tata pochodzi z Libii, ale Klaudia mieszka w Polsce.

Źródło: Telemagazyn.pl

"Top Model": pierwszy raz w historii jurorzy od razu zaprosili …

Jako ostatnia zaprezentowała się 30-letnia Klaudia El Dursi. Od początku bała się, że jej wiek może ją zdyskwalifikować. Kiedy wyszła na wybieg w stroju kąpielowym, jurorzy oniemieli. "Pierwszy raz w sezonie jest złoty bilet i Ty go dostajesz. Jedziesz prosto …

Źródło: Plejada.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *