Tomb vs Filipek na gali Fame MMA 4!

Tomb vs Filipek na gali Fame MMA 4!

fot. łączone

Włodarze organizacji Fame MMA ujawnili właśnie hitową wiadomość. Podczas nadchodzącej gali “Fame MMA 4”, która odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie, rękawice skrzyżują Filipek i… Tomb!

Już kilka tygodni temu, Wojciech Gola (jeden z właścicieli Fame MMA) zapowiadał, że podczas kolejnej gali pojedynek stoczą dwaj raperzy, którzy mają konflikt od wielu lat. Dziś już wiemy, że tymi tajemniczymi zawodnikami są: Filipek i Tomb.

  • Stoczą tę walkę na zasadach MMA. Będą mieli okazję stoczyć pierwszy raz walkę ze sobą na płaszczyźnie innej niż czysto “raperskiej”, freestyle’owej. – ujawnił paTrykos na kanale FAME NEWS.

Warto także wspomnieć, że na niecały miesiąc przed “Fame MMA 4”, Filipek będzie “bił” się z Bajorsonem… Obaj raperzy zmierzą się na “słowa” 25 maja w warszawskim klubie ISKRA |info!|.


Czytaj więcej…

Fame MMA 4 – gdzie oglądać online? Cena PPV

Gdzie oglądać Fame MMA 4 online? PPV czy za darmo? Podobnie jak przypadku poprzednich gal transmisja online z Fame MMA będzie płatna. Walki freaków internetowych będziemy mogli śledzić na żywo dopiero po wykupieniu PPV. Koszt streamu 4.

Źródło: Radio Eska

Tomb vs Filipek na gali Fame MMA 4!

Włodarze organizacji Fame MMA ujawnili właśnie hitową wiadomość. Podczas nadchodzącej gali “Fame MMA 4”, która odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie, rękawice skrzyżują Filipek i… Tomb! Już kilka tygodni temu, Wojciech Gola (jeden z właścicieli …

Źródło: RapNews.pl (komunikaty prasowe)

Jongmen o Fame MMA: „Nie idę tam zrobić z siebie błazna'”

Jongmen, Kizo, Kubańczyk oraz Filipek to potwierdzeni raperzy, którzy pojawią się w roli zawodników na Fame MMA 4 w Częstochowie. Oto kilka słów od Jongmena na ten temat. – Tak jest – potwierdzam – zawalczę 22.06 na @famemmatv. Z początku nie …

Źródło: GlamRap

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *