Tomasz Jodłowiec: Spokojnie podchodzę do tematu Legii

Tomasz Jodłowiec: Spokojnie podchodzę do tematu Legii

Do tematu powrotu do Legii podchodzę bardzo spokojnie. Mówi się, że są takie możliwości i Legia mnie chce, ale jak będzie na sto procent, to okaże się dopiero po sezonie – stwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Tomasz Jodłowiec, piłkarz stołecznej drużyny wypożyczony do Piasta Gliwice.

– Grając w Piaście, nie chciałem niczego udowadniać Legii, bo gram dla siebie, dla rodziny i po to żeby być szczęśliwym człowiekiem. Czuję się dobrze w obecnym klubie, ale nie planuję niczego z wyprzedzeniem. W życiu i piłce jest tak, że z dnia na dzień może się dużo wydarzyć – dodał Jodłowiec.

Na boisku nie wiedziałem jaki jest wynik meczu Legii z Jagiellonią. Dopiero jak zszedłem, to na ławce się dowiedziałem. Ważne, że w walce o mistrzostwo wciąż wszystko zależy od nas. Musimy w niedzielę pokonać Lecha – powiedział były reprezentant Polski na łamach "SE". 

W tym sezonie Jodłowiec rozegrał rozegrał w barwach Piasta 26 meczów, w których strzelił cztery gole. 33-latek przebywał na murawie przez 1683 minuty.

totalbet

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.


Czytaj więcej…

Tomasz Jodłowiec: Spokojnie podchodzę do tematu Legii

Do tematu powrotu do Legii podchodzę bardzo spokojnie. Mówi się, że są takie możliwości i Legia mnie chce, ale jak będzie na sto procent, to okaże się dopiero po sezonie – stwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Tomasz Jodłowiec, piłkarz stołecznej …

Źródło: Legia.Net (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *