To koniec kariery Britney Spears? Jej menadżer nie ma wątpliwości …

Ajax Amsterdam zdobył mistrzostwo Holandii w ostatniej kolejce! 34 ...
Britney Spears. Foto: YouTube
Britney Spears. Foto: YouTube

Wszytko wskazuje na to, że mamy do czynienia z końcem kariery Britney Spears. Jej menadżer i przyjaciel Larry Rudolph przyznał, że wokalistka jest w tak słabej kondycji psychicznej, że prawdopodobnie już nigdy nie wystąpi na scenie. „Jest dla mnie jasne, że nie powinna wracać do rezydentury w Vegas, ani w najbliższej przyszłości, ani nigdy później” – przyznał w rozmowie z TMZ.

Jak przypomina portal TMZ, już w lutym Britney Spears miała rozpocząć serię koncertów w Las Vegas. Niestety ze względu na stan zdrowia i splot rodzinnych tragedii artystka przerwała próby.

„To była kumulacja problemów. Musieliśmy zawiesić występy, ponieważ jej leki przestały działać, a oprócz tego była rozproszona chorobą swojego taty” – mówi Rudolph, zaznaczając, że decyzja o występie bądź jego odwołaniu zawsze należy do samej Britney.

„W zeszłym roku, kiedy chciała pojechać w trasę, dzwoniła do mnie codziennie. Była podekscytowana. Teraz nie dzwoni od miesięcy. Cisza. Wyraźnie nie chce teraz grać” – dodał.

„Jako osoba prowadząca jej karierę, na podstawie informacji pochodzących od współpracujących z nami specjalistów, stwierdzam jasno, że [Britney] nie powinna wracać do rezydentury w Vegas, ani w najbliższej przyszłości, ani nigdy później” – stwierdził menadżer gwiazdy POP.

Jednak na łamach TMZ mówi wprost, że Britney nie wróci do działalności zawodowej, dopóki nie będzie „gotowa fizycznie, psychicznie i emocjonalnie”. „Jeśli to nie nastąpi, to nie wróci do pracy (…). A jeśli kiedykolwiek będzie chciała powrócić, jestem tu po to, by powiedzieć jej czy to dobry, czy zły pomysł”.

Parę tygodni temu Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego, by tam uzyskać pomoc od fachowców. Podczas jej nieobecności fani zaczęli podejrzewać, że wokalistka jest przetrzymywana w ośrodku wbrew swojej woli. Piosenkarka zapewniła, że sama zgłosiła się do ośrodka i zapewniła, że walczy o swoje dobro.

„Potrzebuję odrobiny prywatności” – napisała w mediach społecznościowych. Kilka dni temu w sprawie pojawił się zwrot. Jak podał serwis TMZ, podczas piątkowej rozprawy sądowej Britney Spears powiedziała sądowi, że jej ojciec umieścił ją w zakładzie psychiatrycznym wbrew jej woli, a także zmuszał ją do przyjmowania leków. Sędzia nakazał ekspertowi ocenić zdrowie psychiczne Spears.

Źródło: TMZ


Czytaj więcej…

To koniec kariery Britney Spears? Jej menadżer nie ma wątpliwości …

Wszytko wskazuje na to, że mamy do czynienia z końcem kariery Britney Spears. Jej menadżer i przyjaciel Larry Rudolph przyznał, że wokalistka jest w tak słabej kondycji psychicznej, że prawdopodobnie już nigdy nie wystąpi na scenie. „Jest dla mnie jasne, …

Źródło: Najwyższy Czas!

To koniec Britney Spears?

Britney Spears definitywnie zakończy sceniczną karierę? Nie można wykluczyć tej ewentualności. Wieloletni menadżer Britney Spears – Larry Rudolph – stwierdził, iż artystka jest w złej kondycji i może już nigdy nie wystąpić na scenie. Rudolph dodaje, że on …

Źródło: fakt.pl

Menedżer Spears: Britney może już nigdy nie wystąpić

Larry Rudolph, wieloletni menedżer Britney Spears przyznał, że wokalistka jest w tak słabej kondycji, że może już nigdy nie wystąpić. "Jest dla mnie jasne, że nie powinna wracać do rezydentury w Vegas, ani w najbliższej przyszłości, ani nigdy później" …

Źródło: Onet.pl

Menadżer Britney Spears: „Nie chce teraz występować. Nie wróci w …

Niepokojące wieści dla wszystkich fanów Britney Spears przekazali dzisiaj redaktorzy serwisu TMZ. W związku z problemami psychicznymi piosenkarki, nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle, wróci ona na scenę. Redaktorzy popularnego serwisu plotkarskiego, …

Źródło: Luvpop (komunikaty prasowe) (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *