Tłum gwiazd na premierze filmu 'Słodki koniec dnia'. Show skradły …

Tłum gwiazd na premierze filmu 'Słodki koniec dnia'. Show skradły ...

Zobacz też: „Ścięła grzywkę i założyła moje okulary” Borcuch zdradza kulisy pracy nad „Słodki koniec dnia”

„Słodki koniec dnia” Jacka Borcucha i „Sons of Denmark” Ulaa Salima zostały uznane za najlepsze filmy 12. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera w Krakowie.

Za sukces „Słodkiego końca dnia” jest współodpowiedzialna Kasia Smutniak, która wcieliła się w Annę – córkę głównej bohaterki Marii Linde granej przez Krystynę Jandę.

Kiedy przeczytałam scenariusz, byłam zszokowana, m.in. bardzo mocnym zakończeniem (…) Niektóre filmy się wybiera ze względu na rolę, na postać, a niektóre się wybiera, by być częścią wizji – opowiedziała Katarzyna Smutniak w Dzień Dobry TVN.

Kasia Smutniak była przeszczęśliwa, kiedy dowiedziała się, że zagra u boku Krystyny Jandy. Była lekko zestresowana, ale i zaciekawiona.

Krystyna Janda jest niesamowitą aktorką. My oczywiście wszyscy o tym wiemy. Natomiast nie wiedziałam, jak jest niesamowitą osobą, jaką jest kobietą. Wszyscy byliśmy oczarowani.

Film „Słodki koniec dnia” to historia o odwadze, sile słowa i skomplikowanych relacjach rodzinnych. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

Kasia Smutniak urodziła się w 1979 r. w Pile jako córka generała lotnictwa. Zanim została aktorką, zaczęła swoją karierę rozwijać w innej branży – w modelingu. Już jako piętnastolatka stawiała swoje pierwsze kroki na wybiegu. Nic dziwnego! Kasia Smutniak ma 173 centymetry wzrostu i piękną figurę. Kasia pojechała do Tokio, gdzie jej kariera zaczęła nabierać tempa. Tak samo jak do świata modelingu, Kasia wkroczyła z przytupem do świata kina.

W 2000 roku Smutniak zadebiutowała we włoskiej komedii „Al momento giusto”, dwa lata później wystąpiła w sensacyjnej polskiej komedii „Haker”. Smutniak gra przede wszystkim we Włoszech. Możecie ją znać m.in. z filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” Paolo Genovesego, a także z „Onych” Paolo Sorrentina.

Więcej:

Zobacz film: Gwiazdy na premierze filmu „Słodki koniec dnia”, źródło: Dzień Dobry TVN


Czytaj więcej…

"Słodki koniec dnia": wszystko, co powinieneś wiedzieć o filmie

"Słodki koniec dnia" Jacka Borcucha z brawurową kreacją Krystyny Jandy, nagrodzonej na festiwalu Sundance, od 10 maja na ekranach polskich kin. Jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier to niezwykle aktualny obraz lęku przed nieznanym …

Źródło: Onet.pl

Tłum gwiazd na premierze filmu 'Słodki koniec dnia'. Show skradły …

We wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera polsko-włoskiej produkcji 'Słodki koniec dnia'. Główne role w filmie zagrały Krystyna Janda i Kasia Smutniak. Oprócz nich na ściance pozowała też cała plejada gwiazd polskiego kina. Kto wypadł …

Źródło: Plotek.pl

"Słodki koniec dnia", czyli wielki powrót Krystyny Jandy. Film o lęku …

Krystyna Janda powróciła na wielki ekran. Ostatni raz wystąpiła w filmie w 2009 roku, w 'Tataraku' Andrzeja Wajdy. Teraz zagrała główną rolę w najnowszym obrazie Jacka Borcucha 'Słodki koniec dnia', twórcy m.in. 'Wszystkiego, co kocham' i 'Nieulotnego'.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Gwiazdy na uroczystej premierze filmu „Słodki koniec dnia” Jacka …

Słodki koniec dnia”, najlepszy polski film zakończonego niedawno festiwalu OFF Camera, z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, w kinach już od najbliższego piątku. Takiej premiery jeszcze nie było! Prezentujemy galerię zdjęć z wydarzenia.

Źródło: Kronika24.pl

Kasia Smutniak o "Słodkim końcu dnia": "Byłam zszokowana …

Za nami premiera filmu "Słodki koniec dnia", w którym jedną z głównych ról gra Katarzyna Smutniak. Smutniak wcieliła się w córkę pisarki granej przez Krystynę Jandę. W studiu Dzień Dobry TVN Kasia Smnutniak opowiedziała o początkach swojej kariery – w …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Słodki koniec dnia” premiera z udziałem gwiazd

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Jacka Borcucha. „Słodki koniec dnia”, najlepszy polski film zakończonego niedawno festiwalu OFF Camera, z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych w kinach już od najbliższego …

Źródło: Moda i Ja

Gwiazdy na premierze filmu “Słodki koniec dnia”: Krystyna Janda …

10 maja do kin w całym kraju trafi nowy film Słodki koniec dnia w reżyserii Jacka Borcucha, w którym główne role zagrały Krystyna Janda i Kasia Smutniak. Produkcja jeszcze przed oficjalną premierą doczekała się nominacji do nagród na festiwalach Off …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *