The Suicide Squad – Benicio del Toro może zagrać antagonistę. W …

The Suicide Squad - Benicio del Toro może zagrać antagonistę. W ...

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Suicide Squad to zapowiedziany nowy start Legionu samobójców, tym razem w reżyserii Jamesa Gunna. O samej fabule wciąż niewiele wiadomo, jednak do sieci co jakiś czas trafiają ciekawe pogłoski mówiące o tym, kto może pojawić się w filmie. Znamy także część doniesień castingowych, które zapowiadają, że na ekranie możemy zobaczyć aktorów takich jak John Cena, Daniela Melchior, David Dastmalchian i Idris Elba. Rolę negocjuje także Michael Rooker, który miałby wcielić się w komiksowego bohatera znanego jako King Shark.

Teraz pojawiły się nowe pogłoski, w dodatku te na temat złoczyńcy – według informacji zagranicznych portali, rolę antagonisty miałby przejąć Benicio Del Toro, którego znamy między innymi z filmów takich jak Sicario, Gwiezdne wojny: ostatni Jedi czy Avengers: Wojna bez granic. Podobno to właśnie on jest głównym kandydatem na oku wytwórni – zgodnie z zapowiedziami, aktor miałby wcielić się wpostać opisywaną jako „stary i poirytowany wojownik, który żyje tylko dla wojny”. Nie wiadomo, w jaki sposób miałby on stanąć w szranki z tytułowym Legionem samobójców. Na tym etapie postać jest nazywana „The Mayor”.

Tymczasem rola Idrisa Elby, o którego rzekomym angażu do filmu słychać już od dłuższego czasu, wciąż nie została ujawniona. Początkowo mówiło się, że aktor miałby wcielić się w Deadshota i zastąpić Willa Smitha, jednak później sprostowano, że nie taki jest plan twórców. Dziś natomiast pojawiły się nowe pogłoski mówiące o tym, że Elba wcieli się w Deathstroke’a, innego znanego zabójcę komiksowego. Plotką na ten temat podzielił się Robbie Fox z serwisu Barstool Sports – na razie informacje nie są oficjalne.

Pamiętajmy, że większość informacji na temat filmu wciąż nie została potwierdzona i należy podchodzić do nich jak do plotek. Będziemy informować o rozwoju projektu.

The Suicide Squad – premiera ma odbyć się 6 sierpnia 2021 roku.


Czytaj więcej…

The Suicide Squad – Benicio del Toro może zagrać antagonistę. W …

Teraz pojawiły się nowe pogłoski, w dodatku te na temat złoczyńcy – według informacji zagranicznych portali, rolę antagonisty miałby przejąć Benicio Del Toro, którego znamy między innymi z filmów takich jak Sicario, Gwiezdne wojny: ostatni Jedi czy …

Źródło: naEKRANIE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *