Testator i tybetańskie psy modlitewne. Czy uczestnik „Milionerów …

Testator i tybetańskie psy modlitewne. Czy uczestnik „Milionerów ...

Milionerzy: Kim jest testator, co robiły psy modlitewne – najtrudniejsze pytania odcinka

„Kim jest testator?” – z tym pytaniem za 75 tysięcy zł poradził sobie uczestnik Milionerów po wykorzystaniu koła ratunkowego. Pokonało go pytanie o tybetańskie psy modlitewne. A jak wy poradzilibyście sobie z innymi trudnymi pytaniami wczorajszego odcinka?GłosujGłosuj


Podziel się

Opinie"Szaket, galoty i…Co się jeszcze składa na ancug?” Zobacz, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy" (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)

Milionerzy: Kim jest testator?

Pan Piotr Konieczny rozpoczął swoją grę jeszcze w środę i kontynuował ją podczas czwartkowego odcinka. Kiedy, uczestnik programu „Milionerzy” usłyszał pytanie za 75 tysięcy złotych, musiał skorzystać z koła ratunkowego „pół na pół”, by poprawnie odpowiedzieć:
Tester to próbka kosmetyku, A testator to:

  • ten, co go sobie aplikuje
  • ten, kto zleca test
  • spadkobierca
  • autor ostatniej woli.

Uczestnik od razu odrzucił dwie pierwsze odpowiedzi, ale nie miał pewności, która z dwóch pozostałych jest prawidłowa, dlatego skorzystał z koła ratunkowego. Opłacało się, ponieważ Pan Piotr poprawnie odpowiedział na pytanie i wygrał 75 tysięcy złotych. Kim jest testator? To autor ostatniej woli, czyli odpowiedź D.

Niestety następne pytanie w „Milionerach” sprawiło uczestnikowi trudności. W pytaniu za 125 tysięzy złotych Pan Piotr wtkorzystawszy dwa pozostałe koła ratunkowe, strzelił i niestety odpadł z programu, wygrywając gwarantowane 40 tysięcy złotych. Pytanie, które pokonało uczestnika brzmiało:
Co robiły specjalnie do tego przyuczane tybetańskie psy modlitewne:

  • klęczac, patrzyły w niebo
  • składały przednie łapy
  • uruchamiały młynki z mantrami
  • wyszczekiwały prośby do bóstw.

Uczestnik zaznaczył odpowiedź D, która jednak okazała się nieprawidłowa. Tybetańskie psy modlitewne były szkolone do uruchamiania młynków z mantrami. Tę odpowiedź również wybrała większa część publiczności.


Czytaj więcej…

Testator i tybetańskie psy modlitewne. Czy uczestnik „Milionerów …

Widzowie „Milionerów” często zarzucają twórcom programu, że niektóre pytania są zbyt łatwe. Tego z pewnością nie mogli powiedzieć po emisji ostatniego odcinka. Jeden z uczestników miał problemy z zagadnieniami dotyczącymi testatora i tybetańskich …

Źródło: Wprost.pl

Milionerzy: Kim jest testator, co robiły psy modlitewne

"Kim jest testator?" – z tym pytaniem za 75 tysięcy zł poradził sobie uczestnik Milionerów po wykorzystaniu koła ratunkowego. Pokonało go pytanie o tybetańskie psy modlitewne. A jak wy poradzilibyście sobie z innymi trudnymi pytaniami wczorajszego …

Źródło: Wirtualna Polska

Milionerzy. Co robiły specjalnie do tego przyuczane tybetańskie psy

Co robiły specjalnie do tego przyuczane tybetańskie psy modlitewne? a) klęcząc, patrzyły w niebo. b) składały przednie łapy. c) uruchamiały młynki z mantrami. d) wyszczekiwały prośby do bóstw. Piotr skorzystał przy pytaniu za 125 tysięcy złotych z dwóch kół …

Źródło: RMF FM

Kim jest testator? Pytanie z "Milionerów" za 75 tysięcy złotych

Więcej problemów sprawiło mu kolejne pytanie, za 125 tysięcy złotych. Dotyczyło ono tybetańskich psów modlitewnych. Skorzystał z obu kół ratunkowych, zaryzykował i strzelił. . Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne?

Źródło: TVN24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *