"Terminator". Arnold Schwarzenegger śpiewa "Pump it Up", aby …

Wybory do Parlamentu Europejskiego: Anna Zalewska jedzie do ...

Arnold Schwarzenegger nagrał piosenkę o sobie. Chce zmotywować ludzi na całym świecie

Arnold Schwarzenegger śpiewa piosenkę o sobie?! Dokładnie tak! Kulturysta wraz z Andreasem Gabalier’em nagrał utwór, którego celem jest zmotywować ludzi na całym świecie. Pomóc ma w tym przekaz nowego utworu, jak i sama muzyka, która bardzo szybko wpada w ucho.

Tekst piosenki

Utwór opowiada o historii chłopaka, który urodził się w małej austriackiej wiosce Thal. W późniejszym życiu dzięki ciężkiej, systematycznej pracy wielokrotnie wygrywał konkurs Mr. Olympia, zdobył tytuł Mister Universe, po czym przeprowadził się do USA, gdzie został aktorem, a nastepnie gubernatorem stanu Kalifornia. Mowa oczywiście o Arnoldzie Schwarzeneggerze, który napisał niebywałą historię swojego życia.

Arnold Schwarzenegger nagrał piosenkę o sobie. Chce zmotywować ludzi na całym świecieUdostępnij

Asia z "Chłopaków do Wzięcia" zmieniła się nie do poznania. "Wygląda jak gwiazda filmowa"

Przesłanie utworu

Przesłanie piosenki jest proste, Mówi o tym, że należy wierzyć w siebie, ciężko pracować, być wdzięcznym za to, co mamy i zdać sobie sprawę z tego, że największa przeszkodą na drodze do naszego sukcesu jesteśmy my sami.

Utwór oczywiście jest śpiewany w większości przez pochodzącego ze Styrii Andreasa Gabaliera. Nie mniej jednak znajdują się w nim wstawki samego Arnolda Schwarzeneggera, które dodają kawałkowi osobistego uroku. Co więcej, chyba po raz pierwszy możemy usłyszeć byłego kulturystę w utworze muzycznym. Czym jeszcze nas zaskoczy Arnold Schwarzenegger?

Utworu pt. „Pump it Up” możesz posłuchać poniżej. Koniecznie daj znać, jak Ci się podoba

Źródło:

telemagazyn.pl, youtube.com |

Fotografie: youtube.com


Czytaj więcej…

Arnold Schwarzenegger śpiewa i rapuje. Aktor w duecie z …

Arnold Schwarzenegger urodził się w niewielkiej wiosce Thal w Styrii (Austria) i wydawać by się mogło niemożliwe, że zrobi światową karierę, ale mu się udało. W wieku 20 lat zdobył tytuł Mr. Universe, siedem razy wygrał konkurs dla kulturystów Mr. Olympia.

Źródło: Gazeta.pl

Arnold Schwarzenegger nagrał… piosenkę motywacyjną!

Arnold Schwarzenegger odniósł niebywały sukces. Gwiazdor Hollywood jest także kulturystą oraz politykiem. "Terminator" chce, aby jego sukces motywował innych i w tym celu nagrał piosenkę wraz z Andreasem Gabalierem. Utwór „Pump it Up” daje energię …

Źródło: Radio ChilliZet

Terminator śpiewa: Nazywam się Arnold Schwarzenegger. Wrócę

Arnold Schwarzenegger, były Mister Universe, aktor i gubernator Kalifornii oraz styryjski piosenkarz Andreas Gabalier, nagrali razem piosenkę motywacyjną „Pump it Up”. Pochodzący z austriackiej Styrii Schwarzenegger wziął udział w nagraniu piosenki.

Źródło: Rzeczpospolita

Arnold Schwarzenegger śpiewa! Piosenka zmotywuje każdego …

Arnold Schwarzenegger potrafi zaskoczyć nawet wtedy, gdy wydaje się, że robił już wszystko! Popularny aktor, którego znacie chociażby z roli Terminatora, stworzył utwór, który zmotywuje każdego! Jak się spisał przed mikrofonem? Przekonajcie się …

Źródło: Radio Eska

Arnold Schwarzenegger nagrał piosenkę o sobie. Chce …

Arnold Schwarzenegger śpiewa piosenkę o sobie?! Dokładnie tak! Kulturysta wraz z Andreasem Gabalier'em nagrał utwór, którego celem jest zmotywować ludzi na całym świecie. Pomóc ma w tym przekaz nowego utworu, jak i sama muzyka, która bardzo …

Źródło: Popularne

Arnold Schwarzenegger śpiewa o sobie. Nic lepszego dziś nie …

Arnold Schwarzenegger mimo 71 lat na karku nie zwalnia tempa. Zagrał właśnie w kolejnym "Terminatorze", intensywnie działa w mediach społecznościowych i prowadzi fundację promującą na całym świecie sport i zdrowy tryb życia. Ale to najwyraźniej za …

Źródło: Wirtualna Polska

"Terminator". Arnold Schwarzenegger śpiewa "Pump it Up", aby …

Arnold Schwarzenegger śpiewa piosenkę o… samym sobie! "Pump it Up" została nagrana, żeby zmotywować ludzi na całym świecie! Aktor i polityk nagrał utwór z Andreasem Gabalierem. Jak wyszło?

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *