"Taniec z gwiazdami". Za nami półfinał. Z programem pożegnała się …

Taniec z Gwiazdami, odcinek 9.

Autor: WBF

Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami 2019 to kolejne wielkie emocje. Na parkiecie pozostało już coraz mniej par, a ci, którzy wciąż walczą, mogą pochwalić się naprawdę sporymi umiejętnościami. Wskazanie na tym etapie najsłabszej pary było bardzo trudne. W Tańcu z Gwiazdami 10.05.2019 z programem pożęgnali się jedni z faworytów! Jak zatańczyły pary i ile zdobyły punktów? Wszystko znajdziecie w naszej relacji na żywo.

Za nami półfinał Tańca z Gwiazdami 2019! Dopiero co kilka tygodni temu witaliśmy na parkiecie nowej edycji show 12 par, a za nami rozgrywka półfinalistów. 10.05.2019 w Tańcu z Gwiazdami zmierzyły się trzy pary, które dotąd zyskały największą sympatię widzów i uznanie jurorów. Byli to:

  • Gimper i Natalia Głębocka
  • Macademian Girl i Rafał Maserak
  • Joanna Mazur i Jan Kliment

Jak dotąd na prowadzenie zdecydowanie wysuwały się Macademian Girl i Joanna Mazur, które już od wielu odcinków niezmiennie zbierały od jurorów słowa uznania i najwyższe noty. Po palcach deptał im jednak Gimper, który – choć nieco słabszy tanecznie – ma wyjątkowo silną grupę fanów, którzy co tydzień wspierają go swoimi smsami. Kto z tej trójki przeszedł do finału, a kto odpadł w półfinale Tańca z Gwiazdami 2019? Będziecie zaskoczeni!

Za nami półfinał Tańca z Gwiazdami 2019! Kto przeszedł do finału?

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Tańca z Gwiazdami 2019 z programem pożegnali się Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Model ma powody do dumy – od wielu odcinków bowiem regularnie trafiał do strefy zagrożenia, jednak za każdym razem z opresji wyciągali go widzowie. Jakub może być im naprawdę wdzięczny!

>> Taniec z Gwiazdami, odc. 9: relacja na żywo! Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 3.05.2019?

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 10.05.2019 roku? Jakie tańce wykonali uczestnicy, jakie noty otrzymali od jurorów i w końcu: kto zatańczy w finale Tańca z Gwiazdami 2019? Wszystkie najważniejsze informacje na temat półfinałowego odcinka TzG z 10.05.2019 znajdziecie w zapisie naszej relacji na żywo.

20:13 – Pierwszym tańcem, jaki pary zatańczą w półfinale Tańca z Gwiazdami 2019, będzie ten wybrany w poprzednim odcinku przez widzów. Tomasz Działowy i Natalia Głębocka zatańczą pasodoble. „Wszystko, co wkoło tańca – bardzo dobrze, natomiast wszystko, co z samym tańcem… zaśpiewałabym, jak Budka Sufflera: znowu w tańcu ci nie wyszło… Jak się znalazłeś w tym półfinale – nie wiem!” – ocenia Iwona Pavlović. Punktacja: 6+8+5=19 punktów.

20:36Joanna Mazur i Jan Kliment zatańczą walca angielskiego. Para ucieszyła się z wyboru widzów. „Tańczysz fantastycznie, tańczysz pięknie. Wielka zasługa Janka Klimenta w tym, że tak tańczysz. Tańczysz na miarę finału” – zachwyca się Andrzej Grabowski. Punktacja: 10+10+10=30 punktów.

20:44Tamara Gonzalez-Perea i Rafał Maserak zatańczą pasodoble. To było jedno z tanecznych marzeń Tamary. „To było wspaniałe pasodoble. Walczysz o finał – widać – i mam nadzieję, że w nim będziesz” – stwierdza Ola Jordan. Punkty: 9+10_9=28 punktów.

Runda druga

20:52Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka tańczą cha-chę. „Chciałabym, żeby lepszy taniec był w półfinale, sorry” – bez ogródek ocenia Jordan. 3+6+5=14 punktów.

21:00Joanna Mazur i Jan Kliment tańczą rumbę. Śpiewa Marcin Sójka. Po tańcu na parkiet wchodzi Michał Koterski i wychwala taniec Joanny oraz wręcza jej piękny bukiet bzów! „Jak pani to wygra, to obiecuję, że z panią zatańczę” – żartuje Misiek. „W tym programie tak naprawdę tylko Tamara ci depcze po piętach, ale nikt – podkreślam – nikt nie tańczy tak dobrze, jak ty” – mówi Iwona Pavlović i wstaje, by złożyć hołd Janowi Klimentowi za jego pracę z Joanną. 10+10+10=30 punktów.

21:10Tamara Gonzalez-Perea i Rafał Maserak tańczą jive. „Ten jive jest zdecydowanie lepszy, niż ten pierwszy!” – stwierdza Ola Jordan. 9+10+10=29 punktów.

21:18 – Po dwóch tańcach Joanna i Rafał mają komplet punktów – aż sześćdziesiąt. Ostatni w tabeli są Gimper i Natalia – mają 33 punkty, więc niewiele więcej, niż połowę punktacji Mazur i Maseraka. Za chwilę dowiemy się, która para już ma gwarantowany finał Tańca z Gwiazdami 2019.

21:24 – Do finału Tańca z Gwiazdami 2019 przechodzą już na pewno Joanna Mazur i Jan Kliment! Reszta uczestników zaprezentuje się w jeszcze jednym tańcu – tym, który uważają za swój najlepszy!

21:27Gimper i Natalia Głębocka tańczą quickstepa. „To był taniec! To było widowisko i to był taniec! Dlaczego dwóch poprzednich nie tańczyłeś tak?!” – dziwi się Grabowski. 7+9+7=23 punkty.

21:33Tamara Gonzalez-Perea i Rafął Maserak tańczą taniec współczesny. „Moim marzeniem by było, żebyś była w finale” – stwierdza Iwona Pavlović. 10+10+10=30 punktów.

21:01 – Odpadają Tamara Gonzalez-Perea i Rafał Maserak! Gimper i Natalia Głębocka w finale TzG!


Czytaj więcej…

Gimper w finale "Tańca z Gwiazdami!" Odpadła Tamara Gonzalez

Następnie Rafał Maserak i Tamara Gonzalez Perea zatańczyli paso doble. Iwona zachwycała się "pomysłową i trudną choreografią", a Andrzej stwierdził, że jest "zauroczony". Występ spodobał się też Oli Jordan i łącznie został oceniony na 28 punktów.

Źródło: Pudelek

"Taniec z Gwiazdami". Kto w finale?

Ostatecznie, jak przekonaliśmy się w programie, taneczna przygoda zakończyła się dla pary Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Tym samym za tydzień o Kryształową Kulę powalczą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomek „Gimper” Działowy i Natalia …

Źródło: fakt.pl

"Taniec z Gwiazdami": Szokujący finał odcinka

"Nic dodać, nic ująć" – stwierdziła Jordan. "Tak czystego walca nie widziałem od wielu edycji" – przyznała Pavlović i dała 10 punktów. "Moje profesjonalne serce się raduje". Pozostali jurorzy także przyznali maksymalną ilość punktów. Tamara Gonzalez Perea i …

Źródło: Interia

"Taniec z gwiazdami". Za nami półfinał. Z programem pożegnała się …

Zaczynamy półfinał! Na parkiecie zostały już tylko trzy pary, a to oznacza, że za tydzień dowiemy się, kto wygra tę edycję "Tańca z gwiazdami". W półfinale tańczą: Joanna Mazur i Jan Kliment, Gimper i Natalia Głębocka oraz Tamara Gonzalez Perea i Rafał …

Źródło: Plotek.pl

Taniec z Gwiazdami 2019 Kto odpadł w 10 odcinku? Kto w finale …

O finał programu walczyły trzy pary: Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl, i Rafał Maserak, a także Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Ostateczna walka o finał rozegrała się między Tamarą i Rafałem a Gimperem i Natalią.

Źródło: Gala.pl

Tylko dwie pary zostały w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto pożegnał się z …

Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl i Rafał Maserak zatańczyli pasodoble do piosenki "Początek" znanej z Męskiego Grania. Para otrzymała 28 punktów. – Z wszystkich gwiazd tej edycji zrobiłaś największy postęp. Każdy twój występ to jest …

Źródło: Wprost.pl

Kto odpadł w półfinale Tańca z gwiazdami?

Półfinał Tańca z gwiazdami już za nami! W jedenastym odcinku programu zmierzyły się ze sobą trzy pary – Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Kto okazał się najlepszy?

Źródło: VIVA!

Taniec z gwiazdami kto odpadł z 10 odcinka 10.05.2019 Kto wygrał …

Taniec z gwiazdami odcinek 10 kto odpadł. Dzisiaj kolejny raz pary zmierzą się w programie Taniec z Gwiazdami. Kto dziś odpadnie? Jak zatańczą pary? Poniżej wyniki podawać będziemy na bieżąco. Wszystkie występy par opublikujemy bezpośrednio po …

Źródło: Express Ilustrowany

"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 10. Joanna Mazur i Jan Kliment …

O wejście do finału walczyli 9. edycji "Tańca z gwiazdami" walczyli: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka oraz Joanna Mazur i Jan Kliment. Najpierw zatańczyli tańce, które wybrali dla nich widzowie.

Źródło: Telemagazyn.pl

Taniec z gwiazdami 2019: Kto w finale? Wyniki półfinału TzG …

20:44 – Tamara GonzalezPerea i Rafał Maserak zatańczą pasodoble. To było jedno z tanecznych marzeń Tamary. "To było wspaniałe pasodoble. Walczysz o finał – widać – i mam nadzieję, że w nim będziesz" – stwierdza Ola Jordan. Punkty: 9+10_9=28 …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *