"Taniec z gwiazdami". Jubileuszowa, 10. edycja "Dancing with the …

Śmiertelny wypadek. Autostrada A4 pod Wrocławiem częściowo ...

W czasie finału 9. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” prowadzący show, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, poinformowali, że powstanie kolejna edycja programu. Dodali, że będzie można ją oglądać już jesienią 2019 roku!

Wzruszenia i taneczna „Gra o tron”. Joanna i Jan czy Gimper i Natalia – znamy zdobywców Kryształowej Kuli!Zobacz więcej

Informacja o dacie premiery nowej serii jest o tyle zaskakująca, że ostatnio na „Taniec z gwiazdami” Polsat kazał czekać widzom cały rok. Tym razem jednak, władze stacji postanowiły nie robić dłuższej przerwy między emisjami kolejnych sezonów. Nie wiadomo, czy zajdą jakieś zmiany w składzie prowadzących i jurorów. W finale 9. edycji do jury wrócił Michał Malitowski, który przez całą wiosnę zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Program produkowany jest w oparciu o format „Dancing with the Stars” na licencji BBC Worldwide. Polsat pokazuje go od 2014 roku. Do tej pory w edycjach emitowanych przez tę stację „Taniec z gwiazdami” wygrywali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke, Robert Wabich i Hanna Żudziewicz, Natalia Szroeder i Jan Kliment, Beata Tadla i Jan Kliment oraz Joanna Mazur i Jan Kliment.

Joanna Mazur pierwszą niewidomą laureatką „Tańca z gwiazdami”. Zobacz jej wszystkie tańce!Zobacz więcej

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

"Taniec z gwiazdami". Jubileuszowa, 10. edycja "Dancing with the

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" powróci do Polsatu z kolejną, 10. edycją! O tym, kiedy będzie można oglądać nowe odcinki poinformowali prowadzący – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *