Taniec z gwiazdami. Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach …

Taniec z gwiazdami. Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach ...

Joanna Mazur - biegaczka, partner, Taniec z Gwiazdami, Instagram, Facebook

Autor: East News/ Malgorzata Kolcz

Joanna Mazur podczas ostatniego odcinka "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zabrała swojego partnera tanecznego do domu rodzinnego. Pokazała mu także internat w którym obecnie mieszka. Warunki w jakich żyje sportsmenka oburzyły i doprowadziły do łez jurorów tanecznego show.

Joanna Mazur nie miała łatwego dzieciństwa. W wieku zaledwie 7 lat zaczęła tracić wzrok, przez co bała się chodzić do szkoły, ponieważ była wyśmiewana przez rówieśników. Z rodzinnej miejscowości wyjechała do Krakowa. Zamieszkała w internacie, który nie jest dostosowany do jej potrzeb. Podczas oprowadzania Janka Klimenta po pokoju, rozpłakała się, wstydząc się warunków w jakich mieszka. 

– Za nic nie musisz się wstydzić! Niewidoma kobieta ma toaletę i prysznic na zewnątrz! To jest coś koszmarnego – powiedział tancerz.

Po tym jak para zaprezentowała się na parkiecie, jurorzy nie kryli swojego zdenerwowania, tym co zobaczyli chwilę wcześniej.

– Wspaniale. Naprawdę wspaniale. Ja cię podziwiam od samego początku, za twoją wyobraźnię. Jestem wzruszony ale czuję się zażenowany i zawstydzony, że osoba dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje odpowiedzialne za to, aby takie osoby wspomóc? Gdzie są sponsorzy prywatni? Jest mi po prostu wstyd, a z Ciebie Joasiu czuje się dumny – powiedział Andrzej Granowski.

– Nie mogę mówić po tym filmie. Przyjęłabym cię do siebie. Żyjemy w państwie, gdzie mistrzyni świata ma toaletę na zewnątrz. Coś koszmarnego! Znajdźmy sponsora tej kobiecie – dodała Iwona Pavlović, która nie mogła powstrzymać łez.

Joanna Mazur zachowała się wspaniale, prosząc jury, by ocenili wyłącznie jej taniec. 

Z programu odpadł Qczaj.


Czytaj więcej…

Joanna Mazur od 14. roku życia mieszka w internacie. Pokazała …

Joanna Mazur od pierwszego odcinka zachwyca widzów programu Taniec z gwiazdami. Wszyscy są poruszeni umiejętnościami tanecznymi niewidomej sportsmenki, która udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. W dzisiejszym odcinku po raz kolejny …

Źródło: VIVA!

Andrzej Grabowski po występie Joanny Mazur: jestem zażenowany …

Jeszcze raz czuję się zażenowany, a z Ciebie Joasiu jestem dumy – powiedział Andrzej Grabowski po występie Joanny Mazur, niewidomej lekkoatletki, która na parkiecie, pomimo tego, że nie miała okazji oglądać większości tańczonych przez nią tańców, …

Źródło: Onet.pl

Niewidoma Joanna Mazur mieszka w internacie w pokoju bez …

Joanna Mazur zszokowała widzów "Tańca z gwiazdami". Niewidoma sportsmenka pokazała w materiale wideo swoje "mieszkanie". Mistrzyni świata mieszka w krakowskim internacie w pokoju bez łazienki. "Jestem zażenowany. Gdzie są instytucje państwa …

Źródło: Plejada.pl

Jurorzy zszokowani mieszkaniem Joanny Mazur! Padły ostre słowa i …

Właśnie trwa szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami". Joanna Mazur i Jan Kliment zatańczyli rumbę z gościnnym udziałem Piotra Cugowskiego. Zanim wyszli na parkiet, Joanna pokazała widzom swój dom. Jak mieszkała gwiazda? Trudno opisać słowami, to co …

Źródło: Party.pl

Taniec z gwiazdami. Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach …

Powrót do lat dzieciństwa nie kojarzy się tylko z pozytywnymi wspomnieniami. Joanna Mazur pokazała w "Tańcu z gwiazdami" internat, w którym mieszka w Krakowie. Jurorzy byli zaszokowani, a Iwona Pavlović rozpłakała się, nie mogąc dojść do słowa.

Źródło: Wirtualna Polska

Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach. Pavlović nie mogła …

Joanna Mazur podczas ostatniego odcinka "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zabrała swojego partnera tanecznego do domu rodzinnego. Pokazała mu także internat w którym obecnie mieszka. Warunki w jakich żyje sportsmenka doprowadziły do …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

"Taniec z gwiazdami". Morze łez po tańcu Joanny Mazur. Jurorzy …

W 6. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" doszło do niezwykle poruszającego momentu. Po tym, jak Joanna Mazur zabrała Jana Klimenta do miejsca, w którym mieszka, jurorzy nie byli w stanie mówić. Dlaczego?

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *