"Taniec z gwiazdami": gwiazdy zatańczyły do filmowych przebojów …

"Taniec z gwiazdami": gwiazdy zatańczyły do filmowych przebojów ...

W ósmym odcinku „Tańca z gwiazdami” zaprezentowało się pięć par: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka, Jakub Kucner i Lenka Klimentowa, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Mariusz Węgłowski i Katarzyna Vu Manh.

Przeczytaj też: „Taniec z gwiazdami”. Wszystkie pary nowej edycji w oficjalnej sesji zdjęciowej! Kto z kim zatańczy?

Podobnie jak w poprzednim tygodniu, każda z par miała zatańczy po dwa tańce – freestyle i taniec standardowy lub latynoamerykański. Producenci postawili przed nimi nie lada wyzwanie – jeden z tańców mieli zatańczyć do nieznanej wcześniej piosenki tak jak podczas prawdziwych turniejów tanecznych. Jak poradzili sobie celebryci?

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Mariusz Węgłowski i Katarzyna Vu Manh. Para zatańczyła freestyle do słynnego motywu muzycznego z hollywoodzkiego hitu „Indiana Jones”.

„Mariuszu, to aktorsko cudownie, pomysł fantastycznie. Ale jeżeli było to byli poszukiwacze zaginionej arki, to ja jestem poszukiwaczką zaginionego tańca” – powiedziała Iwona Pavlović. „Popisem tu był bardziej taniec Kasi” – przyznał Andrzej Grabowski. „Brakowało tańca, nawet gdy tańczyłeś cha-chę to na piętach, a nie na palcach” – powiedziała Ola Jordan.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 6, Andrzej Grabowski – 8, Ola Jordan – 7. Suma: 21.

Kolejną parą byli Tomasz „Gimper” działowy i Natalia Głębocka. Tym razem zmierzyli się z freestylem zatańczonym do piosenki Willa Smitha ze ścieżki dźwiękowej filmu „Faceci w czerni”.

Uwielbiam, jak ludzie, na których nie stawiałem w pierwszych odcinkach, rozwijają się tak jak ty” – powiedziała na początku Andrzej Grabowski. „Widać, że się starasz. Coraz lepiej ci idzie” – przyznała Ola Jordan. „Ten program jest dla ciebie. Dla gwiazd, które nie potrafią tańczyć i starają się” – dodała Iwona Pavlović. „Mieli być faceci w czerni i ja czarno to widzę” – powiedziała na koniec.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 7, Andrzej Grabowski – 9, Ola Jordan – 7. Suma: 23.

Następną parą, która pojawiła się na parkiecie byli Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Zatańczyli freestyle do piosenki „City of Stars” z kultowego filmu „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone.

„To jakoś mnie nie przekonało” – powiedziała Ola Jordan. „Trochę mi ciebie brakowało w tym tańcu” – przyznał Andrzej Grabowski. „Taki filmowy dramacik” – skrytykowała Iwona Pavlović. „Podnoszenie było kapitalne” – przyznała na koniec.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 6, Andrzej Grabowski – 8, Ola Jordan – 6. Suma: 20.

Kolejnymi uczestnikami byli Joanna Mazur i Jan Kliment. W materiale przed występem wspominali wydarzenia z poprzedniego odcinka. Biegaczka otrzymała wtedy symboliczny klucz do mieszkania, którego będzie teraz właścicielką. W tym odcinku para zatańczyła freestyle do muzyki z filmu „Matrix”.

To był po prostu matrix. Tak wygląda idealny freestyle” – pochwaliła Iwona Pavlović. „Mogę tylko się zgodzić, bo nie wiem jak przebić to, co powiedziała Iwona” – powiedział Andrzej Grabowski. „Ciarki mi przechodziły, jak tańczyłaś” – przyznała Ola Jordan.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 10, Andrzej Grabowski – 10, Ola Jordan – 10. Suma: 30.

Ostatnią parą w tej kolejce byli Tamara Gonzalez Perea i Rafał Masek. Jeden z najbardziej chwalonych duetów tej edycji zatańczył freestyle do kultowej już piosenki „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera z filmu „Narodziny gwiazdy”. Utwór wykonali w studio Ewelina Lisowska i Danzel.

„Dla mnie było tyle emocji. Było wspaniale. Stworzyliście jedność. Bardzo do siebie pasujecie, jak tańczycie” – powiedziała Ola Jordan. „Fantastyczne były te podnoszenia” – chwalił Andrzej Grabowski. „To był absolutnie wyjątkowy pokaz” – powiedziała Iwona Pavlović.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 10, Andrzej Grabowski – 10, Ola Jordan – 10. Suma: 30.

Drugą kolejkę otworzyli Mariusz Węgłowski i Katarzyna Vu Manh. Para zatańczyła foxtrot do piosenki, której wcześniej nie znali.

Czasami wypadałeś z rytmu, czasami wpadałeś w rytm. Ale ogólnie poradziłeś sobie dobrze” – przyznał Andrzej Grabowski. „Poradziłeś sobie z tym (…) Było nawet dobrze” – powiedziała Ola Jordan. „Zdałeś egzamin, bo jest to trudno, ale powiedziałabym, że było nieźle” – dodała Iwona Pavlović.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 6, Andrzej Grabowski – 8, Ola Jordan – 7. Suma: 21.

Kolejną parą byli Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka, którzy musieli zmierzyć się z walcem.

Tomasz, królu złoty, to był twój najlepszy taniec!” – powiedziała zaskoczona Iwona Pavlović. „Znowu ta twoja sztywność w tańcu ci pomogła (…) To było bardzo dobre” – przyznał Andrzej Grabowski. „Takiego tańca od ciebie się nie spodziewałam!” – chwaliła Ola Jordan.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 8, Andrzej Grabowski – 9, Ola Jordan – 8. Suma: 25.

Następną parą byli Jakub Kucner i Lenka Klimentowa, którzy zatańczyli sambę.

„Jakub, zaimponowałeś mi” – powiedziała na początku Andrzej Grabowski. „Ta samba była jak brazylijskie orzechy. Ciężka do zgryzienia” – powiedziała Iwona Pavlović. „To był jeden z twoich słabszych tańców” – dodała. „Muszę się zgodzić z Iwonką. Było troszeczkę sztywno” – powiedziała Ola Jordan.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 5, Andrzej Grabowski – 9, Ola Jordan – 6. Suma: 21.

Dla kolejnego duetu nowe zadanie było niezwykle trudne. W końcu Joanna Mazur nie znała wcześniej muzyki, do której miała tańczyć. Komunikacja z partnerem była więc dla niej podwójnie trudna. Biegaczka i Jan Kliment zatańczyli jive’a.

Masz gen taneczny” – chwaliła Joannę Mazur Iwona Pavlović. „Bardzo dobrze” – podsumował krótko Andrzej Grabowski. „Asiu, masz wspaniałe poczucie rytmu” – przyznała Ola Jordan.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 10, Andrzej Grabowski – 10, Ola Jordan – 10. Suma: 30.

Ostatnią parą, która zatańczyła w tym odcinku była Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Tym razem musieli zmierzyć się z quickstepem.

Piękny quickstep. Dużo energii” – powiedziała Ola Jordan. „Gdybyśmy nie wiedzieli, że nie wiecie do jakiego utworu tańczycie, to bym się nie zorientował” – chwalił Andrzej Grabowski. „To był profesjonalny układ taneczny. Bardzo trudny” – przyznała Iwona Pavlović.

Oceny jurorów: Iwona Pavlović – 10, Andrzej Grabowski – 10, Ola Jordan – 10. Suma: 30.

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan, a może Paulina Smaszcz-Kurzajewska? Kto zostanie „Gwiazdą stylu”. Już dziś możesz głosować na swoich faworytów w plebiscycie „Gwiazdy Plejady 2019”

Po przerwie reklamowej poznaliśmy wyniki głosowania widzów. W gronie najsłabszych par znaleźli się Jakub Kucner i Lenka Klimentowa oraz Mariusz Węgłowski i Katarzyna Vu Manh. To właśnie oni pożegnali się z programem.

Zgadzacie się z tą decyzją?

Zobacz również:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!


Czytaj więcej…

Taniec z Gwiazdami 2019 – kto odpadł w ósmym odcinku? [26.04 …

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? W piątek, 26 kwietnia 2019 w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie ósmy odcinek nowej edycji programu. W poprzednim odcinku odpadli Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, więc tym razem na parkiecie …

Źródło: Radio ZET

Tylko cztery pary zostały w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto pożegnał się z

Para zatańczyła freestyle do piosenki z filmu "Indiana Jones". Jurorzy nie byli zachwyceni, ponieważ para dostała tylko 21 punktów. Po przerwie widzowie zobaczyli na parkiecie Gimpera i Natalię Głębocką, którzy zaprezentowali taniec do piosenki z filmu …

Źródło: Wprost.pl

"Taniec z Gwiazdami". Z programem pożegnała się kolejna para, a …

Za nami 8. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Niestety, tym razem werdyktem jury oraz telewidzów z tanecznym show telewizji Polsat pożegnali się Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh. Przeczytajcie, co działo w trakcie odcinka, bo uwierzcie, działo się …

Źródło: Plotek.pl

Taniec z Gwiazdami 2019 Kto odpadł w 8 odcinku? Sprawdź!

"Taniec z Gwiazdami" zbliża się do wielkiego finału! Zostały juz tylko cztery pary. W piątek, 26 kwietnia, program znów nas zaskoczył! Pożegnaliśmy parę, która mogłaby spokojnie zatańczyć w finale! O kogo chodzi? Kto dziś odpadł? Przekonaj się PONIŻEJ.

Źródło: Gala.pl

"Taniec z gwiazdami": gwiazdy zatańczyły do filmowych przebojów …

"Taniec z gwiazdami" zbliża się nieuchronnie do wielkiego finału. W rywalizacji o Kryształową Kulę zostało już tylko pięć par. Tym razem gwiazdy tańczyły do piosenek z hollywoodzkich hitów oraz w drugiej turze do utworów, których nie znali wcześniej.

Źródło: Plejada.pl

TANIEC Z GWIAZDAMI ZOBACZ KTO ODPADŁ W 8 ODCINKU …

Kto dziś odpadnie? Wyniki podawać będziemy na żywo. TANIEC Z GWIAZDAMI ODCINEK 8 ONLINE. Wyniki z dzisiejszego programu Taniec z Gwiazdami będziemy podawać na bieżąco. Poniżej linki do wszystkich występów par z poprzednich odcinków.

Źródło: Express Ilustrowany

Taniec z Gwiazdami, odc. 8: relacja online! Wyniki TzG 26.04.2019 …

Czy będzie to widać na parkiecie? Czy tańce będą lepsze, niż dotychczas? W 8. odcinku Tańca z Gwiazdami uczestnicy wystąpią dwa razy – w odsłonie filmowej oraz turniejowej. Pierwszy taniec – freestyle – ma nawiązywać bowiem do hollywoodzkiego hitu, …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *