"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 10. Joanna Mazur i Jan Kliment …

"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 10. Joanna Mazur i Jan Kliment ...

Półfinał Tańca z gwiazdami już za nami! W jedenastym odcinku programu zmierzyły się ze sobą trzy pary – Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Kto okazał się najlepszy?

Pierwsi na parkiecie zjawili się Gimper i Natalia prezentując poważne pasodoble, które skrytykowała Iwona Pavlovic. Stwierdziła: „Posłużyłabym się słowami Budki Suflera: "Znowu w tańcu mi nie wyszło…." (…) Jak ty się znalazłeś w tym półfinale? Nie wiem!”. Następnie Joanna i Kliment zatańczyli walca angielskiego. Andrzej Grabowski po ich występnie wyznał: „Tańczysz fantastycznie. (…) Tańczysz na miarę nie tylko półfinału, tańczysz na miarę finału!”. Ostatni pokazali się Macademian Girl i Rafał, a ich pasodoble spodobało się jury. Blogerka usłyszała: „Każdy Twój występ, to jest samodzielna prezentacja. Chyba ty jako jedyna potrafisz oddać charakter tańca”.

W drugiej rundzie Tomasz i Natalia zatańczyli energiczną cza-czę, a ich występ zalała fala krytyki ze strony sędziów. Z kolei Joanna i Jan zachwycili gorącą rumbą, a Rafał i Tamara dynamicznym jivem. Wówczas ogłoszono, że w wielkim finale zobaczymy Joannę Mazur i Jana Klimenta. 

Następnie pozostałe dwie pary zmierzyły się ze sobą w dogrywce. Gimper i Natalia pokazali quick-stepa, a Macademian Girl i Rafał zawalczyli o wejście do finału tańcem współczesnym. Choć wydawało się, że to znany youtuber jest w tym starciu najsłabszym ogniwem, to według głosowania widzów… właśnie on stoczy walkę z Joanną Mazur o Kryształową Kulę! Na pierwszy rzut oka było widać, że ta wiadomość zaskoczyła jury.

Tamara Gonzalez Perea we wzruszających słowach pożegnała się z programem, choć obiecała, że to nie koniec jej przygody z tańcem. A wielki finał Tańca z gwiazdami już w piątek 17 maja o 20:05 w telewizji Polsat!  

Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka

Tomasz

Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Mazur i Jan Kliment

Joanna Mazur i Jan Kliment

Fot. VIPHOTO/East News


Czytaj więcej…

Gimper w finale "Tańca z Gwiazdami!" Odpadła Tamara Gonzalez

Następnie Rafał Maserak i Tamara Gonzalez Perea zatańczyli paso doble. Iwona zachwycała się "pomysłową i trudną choreografią", a Andrzej stwierdził, że jest "zauroczony". Występ spodobał się też Oli Jordan i łącznie został oceniony na 28 punktów.

Źródło: Pudelek

"Taniec z Gwiazdami". Kto w finale?

Ostatecznie, jak przekonaliśmy się w programie, taneczna przygoda zakończyła się dla pary Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Tym samym za tydzień o Kryształową Kulę powalczą Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomek „Gimper” Działowy i Natalia …

Źródło: fakt.pl

"Taniec z Gwiazdami": Szokujący finał odcinka

"Nic dodać, nic ująć" – stwierdziła Jordan. "Tak czystego walca nie widziałem od wielu edycji" – przyznała Pavlović i dała 10 punktów. "Moje profesjonalne serce się raduje". Pozostali jurorzy także przyznali maksymalną ilość punktów. Tamara Gonzalez Perea i …

Źródło: Interia

"Taniec z gwiazdami". Za nami półfinał. Z programem pożegnała się …

Zaczynamy półfinał! Na parkiecie zostały już tylko trzy pary, a to oznacza, że za tydzień dowiemy się, kto wygra tę edycję "Tańca z gwiazdami". W półfinale tańczą: Joanna Mazur i Jan Kliment, Gimper i Natalia Głębocka oraz Tamara Gonzalez Perea i Rafał …

Źródło: Plotek.pl

Taniec z Gwiazdami 2019 Kto odpadł w 10 odcinku? Kto w finale …

O finał programu walczyły trzy pary: Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl, i Rafał Maserak, a także Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Ostateczna walka o finał rozegrała się między Tamarą i Rafałem a Gimperem i Natalią.

Źródło: Gala.pl

Tylko dwie pary zostały w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto pożegnał się z …

Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl i Rafał Maserak zatańczyli pasodoble do piosenki "Początek" znanej z Męskiego Grania. Para otrzymała 28 punktów. – Z wszystkich gwiazd tej edycji zrobiłaś największy postęp. Każdy twój występ to jest …

Źródło: Wprost.pl

Kto odpadł w półfinale Tańca z gwiazdami?

Półfinał Tańca z gwiazdami już za nami! W jedenastym odcinku programu zmierzyły się ze sobą trzy pary – Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Kto okazał się najlepszy?

Źródło: VIVA!

Taniec z gwiazdami kto odpadł z 10 odcinka 10.05.2019 Kto wygrał …

Taniec z gwiazdami odcinek 10 kto odpadł. Dzisiaj kolejny raz pary zmierzą się w programie Taniec z Gwiazdami. Kto dziś odpadnie? Jak zatańczą pary? Poniżej wyniki podawać będziemy na bieżąco. Wszystkie występy par opublikujemy bezpośrednio po …

Źródło: Express Ilustrowany

"Taniec z gwiazdami 9" odcinek 10. Joanna Mazur i Jan Kliment …

O wejście do finału walczyli 9. edycji "Tańca z gwiazdami" walczyli: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka oraz Joanna Mazur i Jan Kliment. Najpierw zatańczyli tańce, które wybrali dla nich widzowie.

Źródło: Telemagazyn.pl

Taniec z gwiazdami 2019: Kto w finale? Wyniki półfinału TzG …

20:44 – Tamara GonzalezPerea i Rafał Maserak zatańczą pasodoble. To było jedno z tanecznych marzeń Tamary. "To było wspaniałe pasodoble. Walczysz o finał – widać – i mam nadzieję, że w nim będziesz" – stwierdza Ola Jordan. Punkty: 9+10_9=28 …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *