Tajemnicze oświetlenie i zamek we mgle. „Wiedźmin” Netfliksa …

Tajemnicze oświetlenie i zamek we mgle. „Wiedźmin” Netfliksa ...

Do roli Geralta z Rivii aktor musiał wyeksponować muskulaturę, którą wypracował przez lata treningów, m.in. przygotowując się do roli Supermana. Częścią pracy nad rolą w serialu „Wiedźmin” są też ćwiczenia, które Henry Cavill wykonuje pod okiem znanego hollywoodzkiego trenera Dave'a Rienziego.

– Jestem w lepszej formie niż kiedykolwiek – twierdzi aktor w rozmowie z Men's Health. A musi być w formie nie tylko dlatego, że jego postać tak wygląda, ale i po to, by fizycznie wytrzymać trudy pracy na planie ośmioodcinkowej produkcji Netfliksa.

 

– Jutro wstanę o 3 nad ranem, wezmę prysznic i lecę do studia, by „zrobić” włosy i makijaż – mówi Cavill. – Dzień na planie zdjęciowym trwa 15-16 godzin – dodaje. 

Efekty pracy Henry'ego Cavilla i reszty ekipy filmowej będziemy mogli zobaczyć najprawdopodobniej pod koniec 2019 roku. Ekranizacja powieści Andrzeja Sapkowskiego to jeden z najbardziej obiecujących nowych projektów Netfliksa. Zdjęcia powstają m.in. na Węgrzech, Wyspach Kanaryjskich i w Polsce.

Obok Cavilla w „Wiedźminie” występują m.in.: Anya Chalotra jako czarodziejka Yennefer, Freya Allan jako Ciri i Joey Batey, który zagra Jaskra. W obsadzie znalazł się także polski aktor Maciej Musiał, który ma już na koncie współpracę z Netfliksem przy pierwszym polskim serialu wyprodukowanym dla serwisu – „1983”.


Czytaj więcej…

Tajemnicze oświetlenie i zamek we mgle. „Wiedźmin” Netfliksa …

W internecie pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu „Wiedźmin”, opartym na twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Zdjęcia pochodzą z miejscowości Tata na Węgrzech. Filmowcy kręcili tam w nocy z 10 na 11 kwietnia.

Źródło: Wprost.pl

Wiedźmin musi być w formie. Henry Cavill pracuje na planie serialu …

Obok Cavilla w "Wiedźminie" występują m.in.: Anya Chalotra jako czarodziejka Yennefer, Freya Allan jako Ciri i Joey Batey, który zagra Jaskra. W obsadzie znalazł się także polski aktor Maciej Musiał, który ma już na koncie współpracę z Netfliksem przy …

Źródło: Gazeta.pl

Wiedźmin – malowniczy zamek na Węgrzech kolejną lokacją do zdjęć

Według moich spekulacji, być może jest to miejsce, w którym Wiedźmin Geralt zmierzy się ze Strzygą. Nie mamy oficjalnych informacji, że debiutanckie opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego zostanie zaadaptowane na ekranie, ale wcześniej pojawiły się …

Źródło: naEKRANIE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *