Taco Hemingway zmienił wizerunek. Fanki płaczą za jego wąsem

Taco Hemingway zmienił wizerunek. Fanki płaczą za jego wąsem

Metamorfoza Taco Hemingwaya zaskoczyła internautów. Przystojny Filip Szcześniak zgolił wąsy, które były jego znakiem rozpoznawczym. Czy wpływ na wiosenną przemianę rapera miała Iga Lis?

Taco Hemingway to pseudonim artystyczny Filipa Szcześniaka, który na polskiej scenie muzycznej obecny jest od 2011 roku, swój debiut muzyczny zaliczył dwa lata później wydając anglojęzyczny album Young Hems. Chociaż artysta jest raczej oszczędny w komentowaniu swojego życia prywatnego, związek z Igą Lis sprawił, że zainteresowała się nim kolorowa prasa.

Zakochani unikają publikowania wspólnych zdjęć, nie pojawiają się też w miejscach, w których łatwo “nadziać się” na paparazzi. Wyjątkiem był ubiegłoroczny sylwester, który muzyk i córka Kingi Rusin uczcili romantyczną fotką prosto z Tajlandii.

Chociaż Instagram Taco Hemingwaya jest niemalże martwy (artysta publikuje na nim jedynie okładki swoich płyt), często w sieci można znaleźć jego zdjęcia z fanami, a tych urodzony w Kairze raper ma całe mnóstwo. Ostatnio 29-latek został przyłapany przez jednego ze swoich wielbicieli w Warszawie. Zdjęcie niemal natychmiast pojawiło się na fanpage’u fanów Filipa Szcześniaka i wywołało w sieci niemałe zamieszanie.

Wszystko przez to, że Taco Hemingway zgolił swoje śliczne wąsy. Nowy wizerunek nie przeszkadza jednak fanom rapera, którzy w komentarzach większą uwagę poświęcili miejscom, w którym można go spotkać – tutaj akurat przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie:

  • Byłam wczoraj w Warszawie i widziałam bardzo podobnego do Taco faceta w okularach
  • A on przypadkiem nie mieszka w Warszawie po prostu? Xd
  • ja już czuje to we krwi ze coś nowego się zbliża.

Jak podoba się wam Taco Hemingway bez wąsów? Jak dla nas wygląda na rówieśnika swojej ukochanej Igi! 🙂

Przyłapaliśmy Igę Lis i Taco Hemingwaya na czułościach w klubie! Nie zobaczycie tego nigdzie indziej! [WIDEO]

Iga Lis już nie ukrywa Taco Hemingwaya! Właśnie pokazała serię zdjęć z romantycznej kolacji! Jej ukochany jest na pierwszym planie!

Nowa piosenka Taco Hemingway wyciekła do sieci! Miała być wielką niespodzianką dla fanów


Czytaj więcej…

Taco Hemingway pozbył się wąsów. Takiej metamorfozy chyba nikt …

Co za metamorfoza. Okazuje się, że Taco Hemingway pozbył się swoich charakterystycznych już wąsów. Dobra zmiana? Przekonajcie się. REKLAMA. Taco Hemingway od lat stawia na prosty, klasyczny look. Przyzwyczaił swoich fanów także do typowego …

Źródło: Plotek.pl

Taco Hemingway zgolił wąsy. Zobacz, jak teraz wygląda [FOTO]

Taco Hemingway zgolił wąsy i brodę. Współautor hitu "Tamagotchi" w końcu postanowił pozbyć się swojego charakterystycznego zarostu. Wiemy to dzięki zdjęciu, które na początku kwietnia opublikował na Instagramie fan rapera. Filip Szcześniak, bo tak …

Źródło: Gala.pl

Taco Hemingway pozbył się wąsów. Wygląda teraz zupełnie inaczej!

Pasmo zawodowych sukcesów. Taco Hemingway od kilku lat należy do czołówki najpopularniejszych polskich raperów. Filip Szcześniak, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, nagrywać zaczął już w 2011 roku. Kolejne wydawnictwa przynosiły mu coraz …

Źródło: RMF FM

Taco Hemingway zmienił wizerunek. Fanki płaczą za jego wąsem

Taco Hemingway przyzwyczaił swoich fanów do typowego dla siebie wąsa. Taki wizerunek towarzyszył mu przez lata kariery. Nikt z jego wielbicieli nie spodziewał się, że z niego zrezygnuje. Zdjęcie Taco bez wąsa obiegło sieć i wywołało nie lada emocje.

Źródło: Wirtualna Polska

Chłopak Igi Lis przeszedł sporą metamorfozę! Sprawdź, jak wygląda …

Okazuje się, że Taco Hemingway pozbył się swojego charakterystycznego wąsika! Do tej pory był to nieodłączny element jego wizerunku. Teraz jednak Taco Hemingway może się pochwalić niemalże gładką buzię. Jak zareagowali jego fani? Zdania są …

Źródło: Party.pl

Taco Hemingway zgolił wąsy. Co za zmiana!

Filip Szcześniak, czyli Taco Hemingway, od lat był wierny swojemu zarostowi i charakterystycznym wąsom. Taki wizerunek to już jednak przeszłość. Uwielbiany przez młodych raper postanowił zgolić swoje słynne wąsy. To sprawiło, że jego twarz mocno się …

Źródło: RMF MAXXX

Taco Hemingway zgolił wąsy

Wiosennych metamorfoz ciąg dalszy. Do grona znanych osób, które w ostatnim czasie postanowiły coś zmienić w swoim wyglądzie, dołączył Filip Szcześniak, znany lepiej jako Taco Hemingway. Raper zgolił charakterystycznego wąsa. Jak wygląda teraz?

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *