Tabloid pisze o rozwodzie Kate i Williama. Zaczęło się od drobnej plotki

Tabloid pisze o rozwodzie Kate i Williama. Zaczęło się od drobnej plotki

Według doniesień jednego z amerykańskich tabloidów, małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate może niebawem przejść do historii. Choć trudno w to uwierzyć, powód wydaje się tyleż sensacyjny, co prawdopodobny: chodzi o domniemany romans wnuka Elżbiety II z Rose Hanbury, do niedawna przyjaciółką jego małżonki. 

Mimo że Wielka Brytania z niecierpliwością czeka na narodziny pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego, amerykański tabloid Globe postanowił nieco odwrócić uwagę opinii publicznej od młodszego brata księcia Williama i opisał kulisy małżeństwa syna Karola z Kate. Według dziennikarzy para zaczęła prowadzić rozmowy, dotyczące rozwodu! Wszystkiemu winny miał być romans brata Harry'ego z przyjaciółką żony, Rose Hanbury.

„Książę William i jego zazdrosna żona, Kate, rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod nosem i nie zamierza grać głupiej. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował drogę w towarzystwie dla Rose i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim. Książę i księżna zatrudnili pełnomocników, którzy rozmawiają o pieniądzach i opiece nad dziećmi”, twierdzi źródło tabloidu.

Przypomnijmy, że książę William zdecydował się pozwać magazyn In Touch Weekly, który podał tę sensacyjną informację jako pierwszy i jego prawnicy wystosowali w tej sprawie krótkie oświadczenie.

„Publikacja głosi nieprawdę i jest wysoce szkodliwa. Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta stanowi  zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka naruszenie jego prywatności”, napisali adwokaci księcia, o czym poinformował Daily Beast.

Warto także zauważyć, że tabloid Globe informował na początku roku o domniemanym rozwodzie księcia Karola i księżnej Camilli, który do tej pory nie doszedł do skutku…  

Tak wygląda domniemana kochanka księcia Williama, Rose Hanbury (na zdjęciu obok księżnej Kate):

Rose Hanbury, kochanka księcia Williama

Fot. REX/Shutterstock/East News

Wydaje się, że informacje o rozwodzie Kate i Williama są mocno przesadzone… 

Fot. Getty Images


Czytaj więcej…

Książę William i księżna Kate szykują się do rozwodu?!

Wszystkiemu winny miał być romans brata Harry'ego z przyjaciółką żony, Rose Hanbury. „Książę William i jego zazdrosna żona, Kate, rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest …

Źródło: VIVA!

Tabloid pisze o rozwodzie Kate i Williama. Zaczęło się od drobnej plotki

Kochanką Williama ma być w tym układzie Rose Hanbury, o której pisaliśmy już wcześniej. William – zdaniem tabloidu – wszystkiemu zaprzeczał. Drugie "źródło" magazynu "potwierdza" nawet, że z prawnikami toczyła się już dyskusja o opiece nad dziećmi i …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *