"Szóstka" – nowy serial TVN. Premiera już dziś!

"Szóstka" - nowy serial TVN. Premiera już dziś!

Janusz nie ma ubezpieczenia. Wszystko wskazuje na to, że wypadnie z programu i przeszczepy się nie odbędą. Mężczyzna postanawia zorganizować pieniądze na własną rękę. Nie ma szans na pożyczkę, więc zaczyna grać w kasynie. Przekonuje sam siebie, że robi to w dobrej wierze. Związek Izy i Kamila przechodzi kryzys. Dziewczyna nie może pogodzić się z tym, że jej narzeczony chce oddać nerkę. Postanawia spotkać się z Natalią.

W trakcie rozmowy chora dziewczyna traci przytomność. W szpitalu umiera przyjaciółka Beaty, która wraz z nią przechodziła dializy. Tymczasem kryzys w jej małżeństwie jest coraz głębszy. Marcin jest przy niej, ale nie wie, czy wciąż chce trwać w tym związku. By lepiej się poznać Beata organizuje spotkanie dla całej szóstki zakwalifikowanej do programu. Kolejne kłopoty pojawiają się, gdy szpitalna psycholog odkrywa oszustwo. Przeszczepy stają pod znakiem zapytania. Profesor informuje pacjentów, że nie odbędą się tak, jak zostały zaplanowane.

Zobacz, co wydarzyło się w 1 odcinku serialu "Szóstka"

"Szóstka" to nowy serial obyczajowy produkcji polskiej, którego emisję zaplanowano na antenie TVN. Pierwszy odcinek serialu "Szóstka" już w niedzielę 31 marca o godz. 21.30. Emisje kolejnych odcinków w każdą niedzielę o godz. 21.30.

Serial „Szóstka” ma poruszać trudny temat relacji rodzinnych i tego, jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić dla naszych bliskich. Serial "Szóstka" jest historią o międzyludzkich relacjach i trudnych decyzjach, które trzeba podejmować w sytuacjach ekstremalnych. To opowieść o nieznających się nawzajem parach, które zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, byli narzeczeni. Skomplikowane relacje rodzinne, dawne konflikty i skrywane urazy w obliczu kryzysu odżyją na nowo. Każdy odcinek będzie pogłębiał i gmatwał relacje między bohaterami.

Fabuła serialu "Szóstka". Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna – trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki.

Bohaterowie serialu "Szóstka" nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu?


Czytaj więcej…

Szóstka” opowie o trzech parach związanych przez medycynę. Już …

Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog. „Szóstka” ma być jedną z czołowych produkcji TVN-u w tegorocznej wiosennej ramówce. Obraz opowie historię sześciorga uczestników programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Trzy pary: …

Źródło: Spider’s Web

"Szóstka" – nowy serial TVN. Premiera już dziś!

Szóstka” to nowy serial obyczajowy w stacji TVN, z wątkiem medycznym w tle. Serial składa się z sześciu odcinków, z czego pierwszy będziemy mogli obejrzeć już dziś. Premiera o godzinie 21.30. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów serialu oraz …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

"Szóstka", odc. 2: Związek Izy i Kamila przechodzi kryzys …

Od 31 (niedziela) na antenie TVN oglądać będzie można nowy serial TVN pt. "Szóstka". Uroczysta premiera serialu odbyła się w czwartek, 28 marca. O czym opowiada serial "Szóstka"? Co wydarzy się w drugim odcinku serialu "Szóstka"? Poniżej …

Źródło: Express Bydgoski

SZÓSTKA – nowy serial TVN. Dziś premiera! Pierwszy odcinek …

Szóstka – nowy serial TVN. Kiedy premiera? Czy nowa produkcja w reżyserii Kingi Dębskiej zmieni świadomość Polaków na temat transplantacji? Pierwszy odcinek serialu "Szóstka" na antenie TVN zostanie wyemitowany w niedzielę, 31 marca (31.01.2019).

Źródło: Dziennik Bałtycki

SZÓSTKA TVN Rusza nowy serial obyczajowy na antenie TVN …

W ostatnią niedzielę marca o godz. 21.30 na antenę TVN wkroczą bohaterowie nowego serialu „Szóstka”. To opowieść o ludziach, których połączył przeszczep nerki. Sześcioodcinkowy serial poruszy trudny temat relacji rodzinnych i tego, jak wiele jesteśmy w …

Źródło: Express Ilustrowany

Szóstka: Już dziś pierwszy odcinek serialu!

Szóstka to nowy serial produkcji telewizji TVN. Historia, którą będziemy mieli okazję śledzić na ekranach naszych telewizorów, oparta jest na faktach. Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Kogo zobaczymy w serialu?

Źródło: RMF FM

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *