Szokujące słowa w programie „Króla TVN”. Kuba Wojewódzki do …

Szokujące słowa w programie „Króla TVN”. Kuba Wojewódzki do ...

Jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy Kuba Wojewódzki nie krył podziwu, że Szymon Majewski od ponad 25 lat jest w stałym związku z jedną kobietą. Dziennikarze zaczęli rozmowę jednak od żartów na temat kilkuletniej nieobecności showmana w telewizji. Szymon Majewski w 2012 roku zakończył współpracę z TVN.

Po opowiedzeniu pierwszych żartów były gwiazdor stacji wspomniał jedną z anegdot z młodości. Szymon Majewski swego czasu był bardzo szczupły.

Byłem tak chudy, że za cukierka pokazywałem kręgosłup z przodu (…) Stawałem nad rzeką, wsysałem żołądek wstecz i miałem z przodu coś takiego chudego” – powiedział, rozbawiając Kubę Wojewódzkiego.

W trakcie rozmowy nie brakowało zabawnych żartów, z których znany jest Szymon Majewski. Jedna z gier słów szczególnie pobudziła publiczność oraz Kubę Wojewódzkiego.

Z czego jest największy smród? Z pierda lamy” – powiedział, a wypowiedziany subtelnie wulgaryzm („spier*alamy”) wpędził gospodarza programu w zakłopotanie.

W dalszej części rozmowy nie zabrakło intymnych pytań i zaskakujących wyznań. Szymon Majewski powiedział, że dopiero kilka lat po przekroczeniu pełnoletności dowiedział się, co to jest lachociąg.

„Usłyszałem to słowo po raz pierwszy w trakcie prowadzenia audycji, prowadziłem wtedy jakiś konkurs (…) Zadzwonił pan i nagle mówi: lachociąg! Ja nie wiedziałem, co to jest, więc gadam, zastanawiam się, jak to może wyglądać, co to może być. Słuchaj, przez godzinę gadaliśmy o tym lachociągu na antenie! W pewnym momencie wpada do studia mój znajomy i mówi: Szymon, co Ty gadasz?! Wtedy dowiedziałem się, co to jest lachociąg…” – powiedział rozbawiony showman.

Następne pytanie Kuby Wojewódzkiego dość wyraźnie zaskoczyło jego gościa. „Król TVN” bezpośrednio zapytał Szymona Majewskiego o to, z iloma kobietami wylądował w łóżku.

Z iloma kobietami spałeś w życiu?” – zapytał wprost Kuba Wojewódzki.

Przeczytaj też: Wszystkie dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Pamiętacie, z kim był związany samozwańczy „król TVN”?

„Ale tak, że się wyspałem?” – zapytał dowcipnie Szymon Majewski. „To będzie liczba palców u jednej ręki, tej wyspanej” – dodał, informując ostatecznie o czterech kobietach.

Foto: TVN


Szymon Majewski w programie Kuby Wojewódzkiego

Po jakimś czasie panowie porozmawiali o komediowym stand-upie Szymona Majewskiego. Prezenter poświęcił nowe show własnej matce. Kuba Wojewódzki podkreślił, że prezenter jest pół-sierotą.

„Jest tak, że syn z matką są w takim neurotycznym combo. Rzeczywiście, moja mama była nadopiekuńcza, a ja miałem ADHD, byłem nadpobudliwy” – wspomniał matkę Szymon Majewski.

Na koniec rozmowy Kuba Wojewódzki zdobył się na wzruszające wyznanie. Stwierdził, że nieżyjąca mama Szymona Majewskiego na pewno jest z niego dumna. Wierzymy, że stand-up satyryka okaże się sukcesem. Tego mu życzymy!

Zobacz też:

źródło: TVN

Obejrzyj cały odcinek w sekcji Player.pl na VoD.pl.


Czytaj więcej…

Szokujące słowa w programie „Króla TVN”. Kuba Wojewódzki do …

W najnowszym odcinku programu „Kuba Wojewódzki” gościem samozwańczego „Króla TVN” była między innymi Małgorzata Foremniak. Wojewódzki powiedział do aktorki opinię, którą przeczytał na jej temat: Stara proca jeszcze trzeszczy. Kuba Wojewódzki …

Źródło: Najwyższy Czas!

Szymon Majewski u Wojewódzkiego opowiadał lepsze suchary niż …

Szymon Majewski pojawił się w najnowszym odcinku show "Kuba Wojewódzki". Satyryk doskonale bawił się na skórzanej kanapie samozwańczego króla TVN. Dowcipami sypał jak z rękawa. Oczywiście, jak to w przypadku Majewskiego – samymi sucharami.

Źródło: Plotek.pl

Wojewódzki o Foremniak: "Stara proca jeszcze trzeszczy"

Małgorzata Foremniak i Szymon Majewski to goście kolejnego odcinka "Kuby Wojewódzkiego". Z aktorką showman porozmawia m.in. o jej udziale w "Odwróconych". Szymon z kolei po raz kolejny zaskoczy widzów swoim poczuciem humoru. Jak stwierdził …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Z iloma kobietami spał Szymon Majewski? Jego odpowiedź …

Szymon Majewski pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego. W trakcie spotkania z dziennikarzem opowiedział o swych podbojach łóżkowych. Na antenie zdradził też, w jakich okolicznościach dowiedział się, co to jest lachociąg. Co jeszcze wyznał na …

Źródło: Plejada.pl

Kuba Wojewódzki nie miał litości dla Małgorzaty Foremniak …

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" pojawili się aktorka Małgorzata Foremniak oraz dziennikarz Szymon Majewski. Foremniak wypowiedziała się na temat swojego udziału w ”Odwróconych” oraz jak postrzega długoletnie związki. Drugi gość z …

Źródło: Wirtualna Polska

Foremniak miała ciężką przeprawę u Wojewódzkiego. Padły słowa …

Małgorzata Foremniak była gościem najnowszego odcinka programu "Kuba Wojewódzki". – Obiecuję, dzisiaj nie będzie o seksie – zapewniał prowadzący swojego gościa. Szybko okazało się, że w rozmowie nie zabraknie intymnych pytań. To jednak nie …

Źródło: naTemat

Wojewódzki czyta Foremniak żart na jej temat: Stara proca jeszcze …

Małgorzata Foremniak goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego mogła spodziewać się, że zostanie czymś zaskoczona przez prowadzącego. Z pewnością jednak nie sądziła, że usłyszy taki komentarz na swój temat. Na wstępie Kuba zapytał Małgosię, …

Źródło: Dziennik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *