Szokująca odsłona Conchity Wurst. Wywołała sensację na Eurowizji

Eurowizja 2019: największe porażki Polski w konkursie

Gościem specjalnym drugiego półfinału Eurowizji 2019 w Tel Awiwie była Conchita Wurst, laureatka konkursu w 2014 r. W sobotnim finale (18 maja) w stolicy Izraela wraz z innymi zwycięzcami przypomni przebój „Heroes” Mansa Zelmerlowa.

Z Conchity Wurst został już tylko Wurst. Męski wizerunek i nowa muzyka, to pierwsze zwiastuny kolejnego przeobrażenie słynnego Thomasa Neuwirtha.

Wokalista stał się sławny po tym, jak w 2014 roku jako Conchita Wurst wygrał Eurowizję piosenką „Rise Like a Phoenix” (posłuchaj!).

Niektórzy zarzucali wtedy Neuwirthowi, że to właśnie kontrowersje zapewniły mu zwycięstwo podczas konkursu.

Od momentu zwycięstwa na Eurowizji wokalista wierny był wizerunkowi drag queen. W końcu w 2017 roku zdecydował się „uśmiercić” Conchitę Wurst, choć wówczas szybko zmienił zdanie, a postać Conchity odrodziła się niczym feniks z popiołów.

Ostatnimi czasy Neuwirth zaczął eksperymentować z wyglądem wykreowanej przez siebie bohaterki. Nie tak dawno temu Conchita ogoliła głowę. Swoją metamorfozę zaprezentowała podczas parady Europride 2019. Teraz przyszedł czas na kolejne, tym razem naprawdę znaczące przemiany. Neuwirth zdecydował się po raz kolejny pożegnać Conchitę. Przemiana ta wynika z faktu, że Thomas w końcu chciałby „w spokoju być sobą”.

Zapowiedzią tych zmian są nowe piosenki „Trash All the Glam”, „Hit Me” i „See Me Now”. Te single mają znaleźć się na szykowanej na jesień nowej płycie „Truth Over Magnitude”.

Zobaczcie, jak Conchita zaprezentowała się podczas czwartkowego (16 maja) półfinału Eurowizji 2019 w Tel Awiwie, gdzie odpowiedziała na kilka pytań w green roomie.


Czytaj więcej…

Eurowizja 2019: Conchita Wurst jako diwa. Zobacz kreację gwiazdy

Nie tak dawno temu Conchita ogoliła głowę. Swoją metamorfozę zaprezentowała podczas parady Europride 2019. Teraz przyszedł czas na kolejne, tym razem naprawdę znaczące przemiany. Neuwirth zdecydował się po raz kolejny pożegnać Conchitę.

Źródło: Interia

Odmieniona Conchita Wurst sensacją półfinału Eurowizji 2019! Jeszcze lepsze wcielenie zaprezentowała na …

Conchita Wurst lata swojej boskiej świetności ma już raczej za sobą. Fani konkursu Eurowizji kojarzą Thomasa Neuwirtha jako triumfatora z 2014 roku. Od pięciu lat austriacka drag queen robi wszystko, aby nadal utrzymać się w kręgu zainteresowania …

Źródło: Jastrząb Post

Szokująca odsłona Conchity Wurst. Wywołała sensację na Eurowizji

Conchitę Wurst znana jest z Eurowizji jako "kobieta z brodą". Podczas półfinału tegorocznej edycji zaprezentowała się w szokującym wydaniu. "To naprawdę jest ten chłopak, który była całkiem ładną laską, tyle że z brodą?" – napisał jeden z fanów. Głosuj.

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *