Sześcioraczki po raz pierwszy urodziły się w Polsce! „Byliśmy pewni …

Sześcioraczki po raz pierwszy urodziły się w Polsce! „Byliśmy pewni ...

W meczu 37. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała 0:3 z Pogonią Szczecin. Dla „Pasów” nie miało to jednak znaczenia, bo zwycięstwo Lechii Gdańsk nad Jagiellonią Białystok 2:0 sprawiło, że kończą sezon na czwartym miejscu, które jest premiowane startem w kwalifikacjach Ligi Europy. Radość po jednej stronie Błoń była więc niesamowita, ale trudno ją chyba porównać do tej, która miała miejsce dzień później krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim.

Właśnie tam na świat przyszły sześcioraczki, co jest ewenementem na skalę światową. Poród odebrali w poniedziałek 20 maja przed południem lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jak poinformowali lekarze, ciąża została rozwiązana w 29. tygodniu przez cesarskie cięcie. Urodzone dzieci to cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Według statystyk sześcioraczki rodzą się bardzo rzadko – raz na 4,7 miliarda ciąż na świecie, taką ciążę trudno też doprowadzić do szczęśliwego finału.

Na informację o sześciu nowych istnieniach błyskawicznie w mediach społecznościowych zareagowała właśnie Cracovia, która zaproponowała dzieciakom dożywotnie karnety na mecze przy ulicy Kałuży. – Nie wiemy komu kibicują rodzice, ale od nas macie dzieciaki dożywotnie karnety na Cracovię – czytamy na oficjalnym profilu twitterowym czwartej drużyny w kraju.

 

Pod postem wywiązała się też dyskusja, w której udział wziął reprezentujący Wisłę Kraków Jarosław Królewski. – Z prawdopodobieństwa wynika, że natywnie będą to kibice Wisły. Poczekajmy – napisał Królewski.

Szczegóły dotyczące narodzin na wtorkowej konferencji prasowej, kiedy to lekarze podadzą więcej informacji na temat dzieci i ich stanu zdrowia. Ciekawe czy poznamy też kibicowskie sympatie szczęśliwych rodziców.


Czytaj więcej…

W Krakowie urodziły się sześcioraczki. Pierwszy raz w Polsce

W Krakowie przyszły na świat sześcioraczki: cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Poród odebrali przed południem lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego. Była to niespodzianka zarówno dla nich, jak i rodziców, którzy spodziewali się piątki dzieci. Taka ciąża …

Źródło: TVP Info

Sześcioraczki po raz pierwszy urodziły się w Polsce!

W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie przed południem na świat przyszły sześcioraczki. Niemowlęta urodziły się przez cesarskie cięcie. To pierwszy taki przypadek w Polsce. REKLAMA. Na świat przyszły cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Poród nastąpił …

Źródło: RMF 24

Sześcioraczki z Tylmanowej!

Dziś pierwszy raz w Polsce przyszły na świat sześcioraczki. Szczęśliwi rodzice pochodzą z Tylmanowej! Sześcioraczki urodziły się w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Na świat przyszły cztery dziewczynki i dwóch chłopców. To pierwszy taki przypadek w …

Źródło: 24tp.pl

W Krakowie urodziły się sześcioraczki! Niezwykły gest Cracovii

W poniedziałek 20 maja w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim przyszły na świat sześcioraczki. Na tę informację błyskawicznie w mediach społecznościowych zareagowała Cracovia, która zaproponowała dzieciakom dożywotnie karnety na mecze przy ulicy …

Źródło: polsatsport.pl

W Krakowie na świat przyszły sześcioraczki. Cztery dziewczynki i …

We wtorek na konferencji prasowej lekarze podadzą więcej informacji na temat niezwykłych narodzin – według statystyk sześcioraczki rodzą się bardzo rzadko – raz na 4,7 miliarda ciąż na świecie, taką ciążę trudno też doprowadzić do szczęśliwego finału.

Źródło: TVN24

Sześcioraczki po raz pierwszy urodziły się w Polsce! „Byliśmy pewni …

W poniedziałek 20 maja 2019 roku przed południem w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie urodziły się sześcioraczki. Dzieci – cztery dziewczynki i dwóch chłopców – przyszły na świat przez cesarskie cięcie. W rozmowie z dziennikarzami RMF FM prof.

Źródło: Wprost.pl

W Krakowie urodziły się pierwsze sześcioraczki w Polsce

… szpitala Maria Włodkowska. – Najprawdopobniej to pierwsze sześcioraczki w Polsce – dodała. W spotkaniu z mediami będzie uczestniczył również tata maluchów. Według statystyk sześcioraczki rodzą się bardzo rzadko: raz na 4,7 miliarda ciąż na świecie.

Źródło: Gość Krakowski

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *